Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a MAC-ben talalok...

Szerintetek a MAC-ben talalok a boromnek megfelelo puder, amit alapozo helyett hasznalhatok?

Figyelt kérdés

Alapjaraton csak menses elott pattanasos a borom, de nem reg el kezdtem hasznalni a Manhatten 2az1ben alapozo/puderjet, ami bar nagyon szepen funkcionalt, elohozott 1-2 pattit.

A minap nezegettem egy Clinique pudert, de eleg borsos ara van.

Azert gondoltam a MAC-re (ami tudom hogy szinten nem a legolcsobb), mert csak jokat hallottam magarol a markarol. Ha bemegyek az uzletukbe gondolom segitenek valasztani, de nagyjabol milyen arakra szamithatok?

Vagy esetleg valaki masvalamilyen termeket tud ajanlani? :) (vegyes t. zsiros/normal borom van)

Koszonon a valaszokat!


2016. nov. 27. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A Studio fix kőpúder alapozó 10.000 ft, közepes fedést biztosít, matt hatású.

A Minderalize por állagú, nehéz gazdaságosan használni, mivel száll. 10.300 ft

Ez a kettő por állagú van. Viszont ezekhez mind, jó minőség ecset, vagy beauty blender (eredeti) szivacs kell.

Van krém állagú kompakt pro longwear alapozó. Illetve folyékony alapozók is.

Rengeteg textúra, állag, és finish áll az ember rendelkezésére.

Én face and bodyt használok. Na azt nem ajánlom kezdésnek, mert nehéz vele jól bánni.


Őszintén én nem ajánlom a MAC-et, mint alapozó. Nagyon nehéz elsőre a jó terméket kifogni. Amely nem maszk hatású, és könnyű kezelni.

Vannak BB és CC krémek is..

De alapjáraton bármennyire is azt mondják bőrgyógyászatilag tesztelt, és nem okoz pattanást. Hát nekem mindig MAC alapozó alatt jönnek ki ocsmányabbnál ocsmányabb gyulladások a bőrömön.


Mindenesetre egy próbát megér. A Westenbe, vagy az Arénába menj! Nagyon kedvesek az eladó lányok. Vigyél magaddal tükröt. Mielőtt megvennéd a terméket, kérd meg az eladót, hogy egy kicsit kenjen fel neked az arcod aljára, és a nyakadra. Menj ki természetes fénybe, és ott is nézd meg, hogy jó-e az árnyalat.

2016. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseged!!
2016. dec. 3. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!