Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ékszert vegyek és hol?

Milyen ékszert vegyek és hol?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni karácsonyra egy szép ékszerszettet (fülbevaló, nyaklánc).

Néztem a Swarovski-t, de drágállom, ahhoz képest hogy lényegében bizsu. Arra gondoltam, hogy ezüstöt vagy fehéraranyat veszek cirkóniával. Budapesten belvárosban merre kezdjek nézelődni? Plázákban érdemesebb vagy kis ékszerboltokban inkább? 30 év körüli hölgynek lesz.


2016. dec. 1. 07:57
 1/4 anonim válasza:
A Disney Couturenek nagyon szép ékszerei vannak. Mondjuk itt inkább ilyen Disnez ihlette ékszerek vannak. Esetleg a H&M-es bizsuk is elég jók szerintem, esetleg egy Michael Kors óra. Remélem segítettem. :)
2016. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apacs ékszerbolt ha van a környéken, szinte csak ezüst/arany/nemesacél ékszereik vannak, mostanában rendes ékszerszetteket is árulnak, de előtte győződj meg róla hogy tetszene-e az illetőnek.
2016. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hú első: ne haragusj, de egy vezetői szinten dolgozó hölgynek 30 éves korára nem mikiegeres gyűrűt veszek, de nem is H&M-es bizsut, vagy MK tömegórát....


Apacsot megnéztem, annyira nem tetszett a stílus, végül egy fehérarany - tenyészett gyöngy szettet vettem, akció volt mindenre!

2016. dec. 2. 08:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Fú, puccosnak hangzik :D

Amúgy a gyönggyel jobban jársz mint a cirkóniával, az ilyen "műgyémánt" és mindenen az van.

2016. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!