Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenbe, háznál sok a 3000...

Debrecenbe, háznál sok a 3000 FT zselés műkörömépítésért?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2016. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Majd az lesz a sok, amikor a szétreszelt körmöddel igazi szakemberhez mész, hogy helyrehozza a másik hibáit.
2016. dec. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Klau888 ***** válasza:
54%

Na, megint van egy rosszindulatú okoskodó, bírom az ilyet.

Nem kerül sokba, az reális ár, ha szép, és tartós körmöket csinál.

Az okoskodónak meg annyit mondanék, hogy azért mert háznál csinál valaki körmöt, az nem jelenti azt, hogy nem dolgozik rendesen! Persze tudom, hogy vannak olyanok is. De akinek van érzéke hozzá, és szereti amit csinál, hadd csinálja. Miért fáj ez egyeseknek? Mielőtt elvégeztem az iskolát én is otthon körmöztem 5évig,és senkinek sem okoztam sérülést, és becsülettel csináltam a körmöket. A 3.évem után bárki mellé odaállhattam volna, aki szalonban dolgozott ugyanannyi ideje. És voltak olyan vendégeim, akik kipróbáltak más szakembereket, és mégis hozzám tértek vissza, sőt olyan is volt akinek a körmét én kellett rendbetegyem amit a "szakember" elrontott.Szóval hiába van valakinek papírja róla, és nagy "szakember", miközben nincs érzéke a dologhoz, esetleg nem is élvezi a munkáját, és összecsapja, vagy elrontja a vendég körmét, mert bizony bőven van ilyen is. Szóval nem kell rögtön leócsárolni mindenkit, aki otthon körmözik.

Mielőtt megkapnám a következő rosszindulatú, okoskodó beszólást, szeretném tisztázni, hogy ma már saját tulajdonú referencia szalonom van,szóval én is szakember vagyok.

2016. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meséld a múlt keddi vendégemnek, aki spórolásból csináltatta a körmét háznál, és 3 körmét szó szerint lyukasra reszelték, a többi csak vörös volt, és a szabadszél foszlott, mint a rongy.
2016. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék olyanhoz,aki szakma nélkül otthon csinálja.

Nem ér annyit,inkább fizetek kicsivel többet,de szakember csinálja rendes szalonban.

Egyébként nem sok, jobb helyeken ennyiért gél lakkot kapsz csak.

2017. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!