Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szőkítőpor+oxi használat?

Szőkítőpor+oxi használat?

Figyelt kérdés
Milyen arányban kell összekeverni a kettőt? Meddig kell fent hagyni?

2016. dec. 4. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen színű most a hajad? milyen eredményt szeretnél elérni?

ilyen alap kérdések nélkül nem lehet választ adni.

+ oxiból is van sok féle.

én alapvetően nem ajánlom az otthoni szőkítést,ritkán szokott jól elsülni 0 szakértelem nélkül.

de annyi a lényeg,hogy a fejedhez közel gyorsabban hat a szőkítő a meleg miatt. szóval lehet ott már kiszívta,de a hajvégeiden még semmi nem látszik.

ha nagyobb területet akarsz szőkíteni,akkor lehet még fel sem vitted az egészet,de már az elejét moshatnád le..

sok buktatója lehet.

ha mégis otthon akarsz próbálkozni,akkor 3%-os oxit ajánlok. vagy nagyon max 6%. (Esetleg keverve).

a poron pedig rajta van az arány. asszem 1 kis csomag porhoz egy tégely oxi kell.

időre nincs jó válasz. ha természetes hajad van ,akkor hamar le szokta kapni a színt, nagyon figyelj oda,folyamatosan ellenőrízd hogy áll már.

és inkább csináld többször,több lépésben,mint hogy leégesd a hajad.


esetleg a hajkoktélozás amit tudnék ajánlani még otthonra.ezzel viszonylag egyenletes eredményt lehet elérni,mert könnyebb felvinni,mint simán az oxit a porral.

és egyértelmű,hogyha világosítottál nem hagyjuk úgy,festékkel át kell menni rajta.

és tényleg több lépésben csinált(Akár több hetes szünetet tartva) így fog is maradni hajad:)

én egyébként otthon lettem sötétbarnából világos szőke. (nem vagyok szakember). de rengeteget olvasgattam és több lépésben csináltam. nem károsodott a hajam, csak a végeit vágattam a procedúra végén. és teljesen puha maradt,nem volt agyon töredezve. de tényleg vártam szőkítések között,nem 1 nap alatt akartam megváltani a világot

2016. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Sötétbarna, és világosbarnát szeretnék

2016. dec. 4. 22:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Szemöldökön is ki akarom próbálni, azt is sötétbarnáról világosra. Azt mennyi ideig kell rajta hagyni?
2016. dec. 4. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!