Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakkot lehet építeni?

Géllakkot lehet építeni?

Figyelt kérdés
Meglehetősen rossz a körmöm,folyton letörik,a zselés körmök miatt,ezért arra gondoltam,hogy most csak géllakkot csináltatnék,de csúnyán mutatna ezen a pici körmömön,és valahol azt hallottam,hogy géllakkot is építenek rendesen úgy mint pl. a porcelánt vagy zselést. Lehetséges ez?

2016. dec. 7. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. A géllakk tartós lakkozás. Inkabb válts körmöst.

Normál esetben a köröm nem károsodik a műköröm miatt.

2016. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előző véleményét. Körmös vagyok 10 éve van műkörmöm hol porcelán, hol zselé és a körmöm nem gyengült el, ahogy a vendégeimé sem, pedig alapon negem elég vékony körmöm van és volt mindig is. Nem kell szétreszelni a körmöt, csak óvatosan felmattítani. Gél lakk pedig csak felületi, a természetes körömfelületre megy, ha vigyázol rá, picit azzal is meg tudod növeszteni a körmöd, de csak ha már rendbejött.
2016. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem mutat csúnyán rövid körmökön a gél lakk.jó, szebb hosszabbon,de nem csúnya.

próbálj körömerősítést kérni és arra gél lakkot. a perfect nailsnak van jó elastic hard gélje,ami egy stabil alapot ad a körmöknek,könnyebb megnöveszteni vele,nem törik folyton vissza. ezzel az elastic hard géllel kb fél centit lehet hosszabbítani is,keress olyat aki ilyet használ.

egyébként a zselés köröm miatt még nem kéne törnie a körmeidnek

2016. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!