Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt rajtam kívül olyan nő...

Van itt rajtam kívül olyan nő aki csak felül spirálozik?

Figyelt kérdés
Nem néz ki hülyén. Nen lesz felemás, se természetellenes. Pont hogy így természetesebb. Ha lent is spirálozok, mangának nézek ki.
2016. dec. 8. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak fölül szoktam festeni. Lehet, hogy béna vagyok, de ha lent is kifestem akkor egyrészt hamarabb szétkenődik, másrészt úgy nézek ki, mint aki most lépett ki a Mechanikus narancs című filmből.
2016. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én alul is szoktam, ha nem csinálom akkor a felsőkhöz képest szinte eltűnnek:D

De ha neked így áll jól, akkor így csinákd:))

2016. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam, hosszúak lent is a pilláim, nagyon hülyén néz ki ha kifestem őket. Mindenki csinálja úgy ahogy neki jól áll :)
2016. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én sem festem ki alul, különben porcelánbabának néznék ki.
2016. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
te most azt akarod bizonygatni, hogy így sokkal jobb? ok. én csak akkor nem festem ki alul, ha sietek vagy tényleg csak minimál hétköznapi sminket dobok fel. szerintem egy rendes, kidolgozott smink úgy teljes, ha alul is kiemeled a pillákat, szóval ha "rendesen" sminkelek, akkor alul is kifestem.
2016. dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alul is ki szoktam, mert nekem a mindennapi arcomhoz hozzátartozik, hogy barnával vékonyan kihúzom alul a szempillatövemet, és a spiráltól természetesebbnek hat.
2016. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam. Szomorúnak és idősebbnek tűnök tőle:D
2016. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én se szoktam, mert hosszúak lent a pilláim, ha spirálozom rálóg a bőrömre és elkenődik.
2016. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is csak fent szoktam, mert ha lent is csinálom, az nagyon nehéz, bonyolult és pepecselős dolog. Meg szerintem olyan eléggé "vénasszonyos" is.


21/nő

2017. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Régebben csak felül spiráloztam, de egy ideje rájöttem, hogy nem hülyeség, ha alul is kifestem.

Azt tudni kell, hogy alul és felül is nagyon hosszú pilláim vannak.

Éppen ezért ez gyönyörű keretet tud adni a szemnek.

Másrészt szerintem nagyon bájos, ha alul is látszódnak a pillák.

2017. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!