Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam így...

Hogyan sminkeljem magam így tavasz végén nyár elején? : )

Figyelt kérdés

13éves lány vagyok....

télen kihúzom alul felül feketével....de az nem túl erős ilyen időbe?:D

amúgy szőkés barna hajam és barnás zöld szemem van.^^

Ti hogy sminkelitek magatokat nyáron?

Azért szeretném hogy öregítsen is egy nagyon picit...:D

pls segítsetek...

ja és nem vagyok kíváncsi azokra h 13 évesen minek sminkelem magam?....


2010. máj. 1. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
13 évesen minek sminkeled magad??
2010. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló.Én 13 éves korom óra sminkelem magam most vok 15 és mindenki azt kérdezi hogy talán elvégeztem-e egy tanfolyamot mert olyan jól tudok sminkelni.Szóval jó hogy most kezdi a sminkelést tesztelni mert így később már tapasztaltabb lesz és jól fog sminkelni.am írd be youtube-ba h summer make up és egy csomó videó lesz.Ha veszel olyan sprayt amivel tartósabb lesz a smink akkor az sokat segít és hamarabb marad rajtad a smink.
2010. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem baj ha sminekeld magad 13 évesen .. az jó.. de szetm nyárra nap köszben nem kéna alul is kihúzni a szemed .. sztem ne legyen nagyon erős...
2010. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem cinkes, hogy 13 évesen sminkeled a pofid, nekem 11 évesen már műszempillám, műkörmöm, sőt póthajam is volt;)
2010. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én jóidőben az élénk szemhéjpúderekre tippelek:P

Megfelelő ecsettel használd bátran alul is!Sokkal intenzívebb színeket adnak mint a cekák!:D L/14

2010. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem a természetes szépségnél szebb nincs...a smink csak egy álarc...minek bujsz mögé??? hogy másnak lássanak az emberek??.. te tudod...mindenesetre.. az arany árnyalatok nagyon kiemelnék a szemed.. bár ha nem látom .igy sokat nem tudok az arcformádrol...stb..... most nyáron pedig a zöld, a pink, az erősebb rózsaszin és a lila hodit de minden ami élénk az mehet..neked kell tudnod meddig mész el..nyáron az alsó szemhéjat nem festeném mivel a melegtől hamar elmosódhat.. jah és a sminkrögzítő sem rossz dolog..(Final Seal smink rögzítő folyadék kb 200ml lehet benne nem emlékszem pontosan de az ára 5000-6000ft között mozog.. )
2010. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tudom hogy ez régi kérdés de attól még erre az évre is vonatkozik hogy nagyon divatosak a színes sminkek.amikor egyszerre több szín van a szemhéjadon és egy picit feketével kihúzva alul vagy felül.én egyszerre nem szeretem mert az olyan sátánivá boszorkányossá varázsolja az arcom és a dúrva.
2012. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!