Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szedjem le a pillanatra...

Hogyan szedjem le a pillanatragasztóvla felragasztott műkörmöm?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A kérdező válaszára: fogalmam sincs : )

Bocsi.

Az engem is érdekelne,hogy miért azzal ragasztottad fel..:"D


Kit érdekel,hogy mi van a pillanat ragasztóban...-.-

(engem nem xd) Direkt azért találták ki a műkörömre a ragasztót,hogy azzal ragasszuk fel...ne másra használandó ragasztóval.Nem tudom mi van bennük és hogy miben különböznek,de szerintem bőrre ártalmatlan anyagokat tartalmaz(meg körömre).<--- a műkörmös ragasztó.


A pillanat ragasztó meg játékokat,műanyagokat stb. abba miért tettek volna bőrre ártalmatlan szert,mikor azt nem arra használják.


x"D Mind1. kicsit zavarosan fogalmaztam.Lehet,hogy nem értettek velem 1-et.De most mit tegyek? Véleménye mindenkinek van.: D


Ez most az enyém volt. : )

2010. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vágd rövidre szerintem,és lakkozz rá esetleg. Várd meg amíg lenő.


A vitatott két ragasztó ugyanaz,azért van átcsomagolva és átkeresztelve,mert így drágábban adják el neked. vannak bio ragasztók,ez nem azokról szólt.


Ha gyenge a körmöd,egyél több Kalciumban gazdag kaját.

D vitamin olaj is segít,s végre a nap is kisüt ránk.

Szerintem a műköröm minden szempontból gáz.

2010. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Csakhogy a pillanatragasztós kollégának adjak igazat, tényleg ugyanazok. egy dologban azonban különböznek... az árukban....
2010. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!