Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mikor hordtok arany vagy...

Ti mikor hordtok arany vagy ezüst ékszereket?

Figyelt kérdés

Csak úgy a mindennapokban is vagy csak olyan alkalmakkor?

A barátom vett nekem egy ezüst karkötőt, de szólt, hogy mért nem hordom mindig...

Alváskor mindenképp leveszem, reggel meg nem jut eszembe felvenni. De amúgy se hordanám mindig szerintem.

19/L


2016. dec. 19. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A felesegemnek vettem gyuruket, nyaklancokat, karkotoket, de csak a jeggyurujet viseli a hetkoznapokon, meg termeszetesen fulbevalot. Meg nyaklancot sem visel, csak unnepi alkalomra.
2016. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy vékony nyakláncot viselek állandóan (csak akkor teszem le, ha a láncot tisztítom), fülbevalót is állandóan hordok meg általában van rajtam egy vagy két gyürü (vagy csak az egyik, vagy mindkét kezemen egy-egy).


Karkötöt gyakorlatilag sosem viselek, mert nekem útban van a mindennapi életben, beleakadok vele mindenbe, és kényelmetlennek érzem.

2016. dec. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor amikor éppen illik a ruhámhoz, és ez az összes ékszeremre vonatkozik, nem csak az aranyra meg ezüstre. Általában két nap egymásután nem veszem fel ugyanazt, és többnyire egyszerre kétféle ékszert teszek magamra. Nincs amúgy túl sok arany meg ezüst dolgom, de ami van az elegánsabb, úgyhogy elegáns ruhákhoz veszem fel, ha például kiöltözöm valahova.
2016. dec. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami ezüst mindig van rajtam, hol nyaklánc, hol karkötő. Nagyritkán én is elfelejtem reggel felrakni. Munkából hazajőve leveszem.

A barátodról meg annyit, hogy nem illik számonkérni másokon, miért nem hordják vagy használják az ajándékot. Még akkor se, ha szerelmesek vagytok.

Amúgy meg mondd meg neki, hogy éjjelre leveszed és elfelejted feltenni. Nincs ebben semmi.

2016. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én mindennapokban is hordok. az egyik kezemen három gyűrű szokott lenni, órát is sokszor hordok, nyakláncot talán nem mindig, de gyakran, fülbevaló az alap nálam, karkötőt pedig nem veszek fel, mert zavar, pedig tetszenek.
2016. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:

Aranyat soha, nem szeretem. Ezüstöt hordok, 2 ezüst fülbevalóm van (egy pók és egy döglégy xD), illetve anno kaptam egy ilyen lapos ezüst nyakláncot, na azt sosem hordtam, nem tetszik. Általában ezüst színű bizsu medált vagy üveglencsés, kézzel készített medált hordok bőrszíjon. Gyűrűm 2 van, van egy 2 hollószárnyat ábrázoló fekete bizsu, ezt a nagy mérete és a felakadásveszély miatt ritkábban rordom, és van egy ónix gyűrűm, ami mindig rajtam van. Ezen kívül rengeteg bizsu fülbevaalóm van, amik facsavart, cipzárt, kapszulát, szegecset és hasonló "értelmes" dolgokt ábrázolnak, ezeket totál random veszem fel (az is random, hogy ezüst vagy bizsu).


Egyébként tényleg nem illik számonkérni, hogy miért nem hordod mindig az ékszert. Anyukám is ilyen, az egyik ezüst fülbevalót barátomtól kaptam és anyukám szerint minden alkalommal azt kellett volna viselnem, amikor találkozom vele. Szerintem ez hülyeség.

2016. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagybácsikámtól születésnapomra kaptam egy arany láncot, mellé hordom a dédnagymamám medálját, mindig rajtam van kivéve, ha tudom, hogy este megyek valahova bulizni, félek, hogy valaki kitépi a nyakamból ha észreveszi a medált. Ezen kívül semmit, nem szeretem máshol az ékszereket.
2017. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig. Nem hordok bizsut. Sok nemesfém és néhány gyémánt ékszerem van.
2018. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!