Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csukló tetoválás, fekete-fehér...

Csukló tetoválás, fekete-fehér,4 cm vastag,13-14 cm körkerülettel, saját elképzeléssel milyen árfekvésben lehet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok járatos tetoválás dolgokban, körbe akarok járni egy pár helyet, hogy mennyiért, meg egyáltalán hol vállalják, de szerintetek mi lehet az ideális ár? Ami nem lehúzás?

Mindenhol fognak mondani valamit, valamennyire szeretnék képbe kerülni.


2010. máj. 3. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy nonfiguratív ábra 20-23 ezret is kóstál

A tetoválás ára a méret és az ábra nehézsége, valamint a technika függvénye. Természetesen a színes ábrák mindig drágábbak. A legolcsóbbak a kínai írásjelek, ezeket már 4-5000-ért magunkon viselhetjük. A mostani csúcs-technológiával ezek már 6-8 perc alatt elkészülnek. Egy nagyobb, 15-20 centiméteres nonfiguratív munka 20-23 ezret is kóstál, ezek elkészítése másfél-két órát vesz igénybe. Az egész hát kidíszítése 3-4 hónap alatt készül el, körülbelül 150-200 ezer forintba kerül. A tetoválók egy bőrfelületen három-négy óránál többet nem dolgoznak, általában egy huzamban ennyit bírunk elviselni...

2010. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nemrég varrattam a csuklómra egy kb 6x6 cm-es mintát az Invictus-ban. Cirka 3/4 óra alatt végzett is vele a mester, 5000.- volt (mert ott órabérben dolgoznak). Én őket ajánlom, mert egyrészt pénztárcabarát, másrészt ügyesek is. :) Bár azt nem tudom, konkrétan merrefelé keresgélsz, de ez a szalon Pesten található.

Amúgy nézz körül mindenfelé, válaszd ki a számodra legszimpatikusabb helyet/tetoválót. Árban az én véleményem szerint egy 10-es körül meg kéne legyen egy ekkora tetoválás, de biztos van olyan hely, ahol képesek akár többet is kérni érte.

2010. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnéztem a honlapjukat, tetszik, ráadásul Újpesten lakom, valamelyik nap benézek hozzájuk.
2010. máj. 5. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tudtam segíteni. :)


Ha majd bemész hozzájuk, én utána szívesen fogadnék egy kis beszámolót, hogy hogy tetszettek, és melyik tetováló mellett döntöttél stb. :)

2010. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ehm már benéztem, mert útba tudom ejteni hazafelé, még csak fixáltuk mit szeretnék. De nagyon jó fejek voltak. Még le kell rajzolnom pontosan mit szeretnék, mert most csak képeket vittem. Úgy néz ki 3 órás munka lesz, mert olyan kicsiben nem lehet kivitelezni, ahogy én képzeltem... Lehet, hogy a tarkómon lesz, ezen okokból kifolyólag (ez a másik hely, amit még el tudok képzelni). Ha meglesz majd pontosan beszámolok. :) De még így a 3 órával is jobban kijövök, mint ahogy más helyeken megkérdeztem. Egyedi, és a lehető legkisebbre szeretném, maximális kidolgozottsággal...szóval máshol 20 volt a kezdő ár.
2010. máj. 5. 21:54
 6/7 A kérdező kommentje:

A tetoválással elégedett vagyok, de ezzel a díjszabásos rendszerrel nagyon nem...

Felmértük, h 4 óra körül lesz, tehát 20. Előlegnek befizettem 10-et. 11 órára mentem és végeztünk 2-kor, én örültem, hogy végeztünk előbb, meg szép lett meg hasonló, de akárhogy is nézem 20 ezer ft-hiányzik a pénztárcámból... Pedig 2 előtt jó pár perccel végeztünk... Szóval elég csúnyán átvágtak.:(

2010. júl. 18. 15:37
 7/7 anonim válasza:
Te miről beszélsz hogy átvágtak ember te nem vagy tisztában az árakkal még te olcsón is megúsztad..
2013. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!