Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempillaval kapcsolatba...

Műszempillaval kapcsolatba erdekelni par dolog?

Figyelt kérdés

Szilveszterre szeretnek feltenni muszempillat es lenne par kerdesem mert meg sosem volt muszempillam. Meddig marad fenn?

Hogyan kell feltenni?

Melyiket valasszam?(sorost?)

Milyen muszempilla ragasztot hasznaljak?

(barmilyen hasznos infora szuksegem lenne)


2016. dec. 25. 19:28
 1/1 anonim válasza:
Huha, kezdd el gyakorolni minél hamarabb.:) Nekem egy hónapig tartott mire megtanultam felrakni. Soros vagy tincses az tényleg egyéni preferencia kérdése. A tincsesnek általában nincs annyira műszempilla hatása, de sokkal időigényesebb a felvitele. Mindenképp a DUO szempillaragasztót ajánlom, abból is a fehéret, mert ahogy rákened a szempillára és egy kicsit fújogatod akkor kék színű lesz,amikor már felrakhatod a szemedre. Ha ügyesen rakod fel egy teljes napot simán kibír. Remélem segítettem!:)
2016. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!