Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan drogériás szempillas...

Van olyan drogériás szempillaspirál ami csak minimálisan színezi a pillákat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak mi értelme? De pl zsepivel leszeded róla a festéket, akkor alig marad rajta, és ezt éred el.
2016. dec. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy vannak emberek akik nem szererik ha túl feltűnően vannak kifestve. Ha meg letörlöm csúnya lesz.
2016. dec. 27. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is natural look szempillaspirált használok,kifejezetten rondának tartom,ha ha valakin 3 réteg dúsító spirál van.

Nekem nagyon bevált,világos szempilláim vannak,ez egy minimálisan kiemeli,nagyon szép szétválaszt+színt ad nekik,és még nekem,világos pillákkal sem feltűnő.Ha neked sötét pilláid vannak,annyira se lesz látható,mint nekem. :) Nagyon jó minőség,olcsó,és tényleg imádom,annyira szolid :)Ébenfeketeként van reklámozva,ami igazából csak annyit tesz,hogy rendes fekete színe van,nem ez a szürkés semmilyen fekete :)


Maybelline Great Lash,rózsaszín-zöld csomagolás,alapból 1200 FT körül van,de láttam már akcióban 850-ért is!

Én Müllerben vettem,Rossmannban szinte mindig van,DM-ben is ott a helye a polcon,de sokszor üres.

2016. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kimaradt: Egy rétegben viszem fel,és közvetlenül utána,száradás előtt egy szempillafésűvel átfésülöm,ez leszedi az esetleges csomókat,szétválasztja a pillákat.

Amúgy,ha alkalmakkor erősebb sminkhez használnád,lehet vele drámaibb pillákat is csinálni,lehet építgetni ezt a spirált is.

2016. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2016. dec. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!