Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy történik a kozmetikusnál...

Hogy történik a kozmetikusnál a szemöldökszedés?

Figyelt kérdés

Jó... lehet, hogy hülye kérdés :D De el akarok menni, ,és kicsit félek tőle. Tudom, hogy neki ez a munkája meg minden, de mit csináljak? Eddig csak itthon szedtem ki középen, ahol összeért, de mostmár el kéne mennem kozmetikushoz. Mondjam neki, hogy milyet szeretnék, meg ilyenek? Légyszi valamit segítsetek!


14/L


2010. máj. 3. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ettől én is félek :D
2010. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ö majd megnézi a fejformádat és aszerint megállapitja h milyen legyen ivelt vagy egyenes stb..legalábbis a jó kozmetikus ezt csinálja de ha elképzeltél vmit a fejedben akkor mond azt h ilyet akarsz nem kell beparázni..
2010. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmondod te milyet képzeltél el, és együtt kitaláltok vmi előnyöset.. lehet gyantáztatni, az a kisebb pihéket is kiszedi, vagy csipesszel szedetni, ami elvileg fájdalmasabb, de pl. én bírom azt is :) Csipeszelésnél egy kozmetikai tükrön keresztül (ami nagyít) szedi ki. Utána esetleg bőrnyugtatóval vagy hintőporral lekezeli.:)
2010. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyantázást válaszd, mert az tényleg kiszedi a legapróbb pihéket is, így sokkal tartósabb, a kozmetikus utána még csipesszel is rájavíthat a szemöldöködre, hogy szebb legyen :-) Ne félj, 5 perc/szemöldök az egész és nem fáj, nekem inkább az zavaró, hogy érzem, ahogy közelről melegíti a lámpa az arcom :D

Utána ha kipirosodik a bőröd akkor rak még rá a kozmetikus egy kis korrektort és kész is vagy! Ráadásul árban se megterhelő, az én kozmetikusom 700ért csinálja.

2010. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem fáj, meg tényleg nagyon rövid idő alatt kiszedi:D

az én kozmetikusom 250Ft-ért szedi, de nagyon jól dolgozik:D

2010. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az anyukád/barátnőidet/nővéredet hogy ők kihez járnak. Idegenhez szerintem ajánlás nélkül ne menj be, sose lehet tudni manapság elég könnyű kozmetikusi papírt szerezni sok, olyan kontárnak is van, akinek szerintem nem lenne indokolt. Egy megbízható kozmetikusra bátran rábízhatod az arcodat. Nem fog nagyon fájni, inkább kellemetlen egy pár másodpercig.
2010. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!