Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kb.5 éve magam készítem a...

Farkas Ildi kérdése:

Kb.5 éve magam készítem a saját köröm zselés megerősítését. Az uv-lámpában nyáron cseréltem először csövet. Ezután az első körmözésnél a körömágy bőre és a köröm alatti ujjbegy rész rommá égett (a bőr megvastagodott, lehámlott). Mi ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gép kínai (Sárkány Center), de eddig soha semmi gond nem volt vele. A cső is. Azóta is: hámlás nincs, de van bőrpír, feszülés, viszketés. A bőrérzékenység 1-másfél hét után megnyugszik.

2016. dec. 31. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fojt be a körmöd alá a zselé? Nekem akkor éget
2016. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem folyt be. De mindegyik ujjam bumszli. Ez lehet körömágy gyulladás? De nem változtattam semmit, csak a csőcsere. Tehetetlennek érzem magam :(
2016. dec. 31. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Allergia. Nem azonnal jelentkezik, csak azután, hogy telítődött aa szervezeted. Milyen zselét használsz?
2016. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkabb a zsele minosegevel lesz a gond szerintem. Es az is felmerult bennem hogy allergia.
2016. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazatok lehet, többnyire kínai cuccot nyomok, és az is lehet, hogy valóban telítődtem vele. Gondolom, ilyenkor szokás egy kis szünetet tartani? Vagy elég, ha zselét váltok?
2016. dec. 31. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha mázlid van, elég, ha csak normális márkára váltasz. Ha nincs, akkor elbúcsúzhatsz a műkörömtől. Nem véletlenül tépjük a szánkat, hogy nem szabad kínai zselét venni...
2016. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most a legjobb ha kikerned egy kormos es borgyogyasz tanacsat. Es egy idore kerulhetned a kormoket. Haggyad, hogy szellozzon, regeneralodjon.
2016. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A közmondásos ostoba vagyok, aki esetleg a saját hibájából fog tanulni... BÚÉK!
2017. jan. 1. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!