Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fülbevaló a legszebb?

Melyik fülbevaló a legszebb?

Figyelt kérdés

Hölgyek! A segítségeteket szeretném kérni. A kedvesem születésnapjára füllbevalót szeretnék venni és 3 közül nem tudom egyszerűen eldönteni, hogy melyik a legszebb. Szerintetek?


[link]


[link]


[link]



2017. jan. 5. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a 3. tetszik a legjobban, a 2. gyerekes, az első meg fura alakú.
2017. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3. tetszik a legjobban, szép szív alakú. 😊😊
2017. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a harmadik nagyon szép és elegáns, de nekem a 2. tetszik a legjobban. Igen, felnőtt létemre imádom a gyermeteg/gyerekes dolgokat. De az első egyáltalán nem tetszik
2017. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szép, de nekem a 2. tetszik a legjobban.
2017. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a második, harmadik tetszik, de az az igazság, hogy a kedvesednek lehet, hogy pont az első. Mi nem tudhatjuk, milyen az ízlése. Azért remélem sikerül majd dönteni.
2017. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. *-*
2017. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetszik, a harmadik egyáltalán nem.
2017. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A második különleges, de a harmadikat hordaná többször, a praktikus sárga színe miatt. Persze ha rózsaszín mániás...
2017. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A középső szerintem gusztustalan, a harmadik pedig nem annyira szép, ezért az első.
2017. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Inkább valódit vegyél, ha szereted. Mű ajándék, mű szerelem, mű.... és nem is szépek.

Tessék ízléses dolgot keresni!

2017. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!