Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű alapozó? Melyek a legjobb minőségű smink márkák?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokkal, koszonom. :)

2017. jan. 5. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ez változó, van szinte mindegyik márkánál olyan termék ami rossz minőség.

A Maybelline szerintem nagyon jó, alapozóban is állítólag, bár személyes tapasztalatom vele még nincs. Aztán nagyon szeretem tőlük a Baby Lipseket:)

Catrice-től nagyon szeretem az ajakdúsító szájfényt, a szemceruzájukat (kohl kajal 010), a tégelyes korrektort.

Aztán vannak még cuccaim olcsóbb márkáktól is, pl. az Essence (ajakdúsító szájfényt csak ajánlani tudom, szemceruzák is nagyon jó minőségűek, valamint a Lash Princess szempillaspirál, körömlakkok, matt rúzsok), Miss Sportynak jó körömlakkjai vannak, most Wonder Smooth rúzst is használok ettől a márkától és szeretem azt is, bár nem összehasonlítható egy MAC rúzzsal:D

RdeL Young szempillaspiráljai jók, szemceruzájukat NEM ajánlom! Rossz minőségűek nagyon.:)


Hirtelen ennyi jutott eszembe:) Ja, és jelenleg a NYC BB krémjét használom, 02-es medium árnyalatban, ami nekem tökéletes:) Ha nem problémás az arcod akkor szerintem ez is megteszi, 1100 Ft.:)

2017. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Chanel, Lancome, Clinique, Giorgo Armani, Estée Lauder... Sok mintát kipróbáltam, legjobban a Chanel Vitalumiere Aqua alapozója jött be, ez szép természetes inkább gyengébb fedésű, illetve Estee Lauder Double Wear alapozója, ez viszont nagyon erősen fed (használtam még ennek a light változatát, az viszont nagyon nem vált be). De az első két említettet nagyon szerettem, azonban vannak fele ennyibe kerülők amik nálam jobban beváltak náluk is, még ha nem is high end kategótia. Kedvencem Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 alapozó :D Fele annyiba kerül (5000Ft)és szerintem van olyan jó a maga közepes fedésével mint a magasabb kategóriások
2017. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!! :)
2017. jan. 6. 00:06
 4/7 anonim válasza:
100%

Az első válaszoló inkább drogériás márkákat sorolt fel, azt nem igazán nevezném minőségnek...


A Chanel alapozók tényleg nagyon jók, alapozóból még a MAC-et próbáltam, nekem azzal sem volt problémám.

Sminkmárkákból a következőket használom:

Dior

YSL (rúzsok)

MAC

Chanel

NARS

Bobbi Brown

Urban Decay

2017. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: kisvárosban élek, itt nincs lehetőség ilyen márkák vásárlására. Valamint ezek nagyon drágák is, nem hinném hogy sok olyan ember van, aki több ezret szeretne kiadni pl. egy szemceruzáért, de legyen az bármi. Ezt csak a kérdező tudja, mennyi pénzt akar költeni rájuk.

Első voltam:)

2017. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2017. jan. 8. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a legjobb alapozói talán a Maybelline-nek vannak, de az Astor sem rossz. Más márkát próbáltam, de nem nagyon váltak be, csak ezek.

A legjobb sminkmárkák közül elsők között van számomra szintén a Maybelline. Nem csak az alapozó, de a körömlakk, a rúzs, a púder, a bronzosító és a kontúrozó stift is nagyon jó.

Aztán a Catrice, aminek a tégelyes Camouflage korrektora az eddigi legjobb, amit találtam. Mindent lefed. Használom még a krém és a por állagú kontúrozó palettáit, bár a por állagút könnyebb felvinni és eldolgozni.

Az Astor is egy jó márka, abból folyékony állagú korrektorom van, jó a színárnyalata és az állaga is, a fedése sem rossz. Ezen kívül van még Astor púderem és rúzsom is.

Aztán van még Urban Decay szemhéjpúder palettám, kiválóan pigmentált és könnyen kenhető.

Van még jó sok Essence körömlakkom, olcsó és nagyon jó szerintem. Az Essence-től van még sokféle sminkecsetem, azok is mind jók és jól néznek ki, szép színesek.

Van egy MAC rúzsom is, nagyon jó de rohadt drága, az a baj vele. Azért a pénzért inkább az imázst veszed, nem a kiemelkedő minőséget, ugyanis nincs annyival jobb egy drogériás márkánál, mint amennyivel többe kerül.

2017. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!