Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Általában mennyibe kerülnek...

Általában mennyibe kerülnek és megérné megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék szemöldököt tetováltatni,mert a sajátom nagyon ritka és rövid.

Általában mennyibe kerülnek és megéri megcsináltatni?Szóval nem fogom később megbánni?

Nem szeretnék semmi extrát,csak természeteset!

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2010. máj. 4. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
az áráról nem tudok semmit sem, de egy jó tanács: ne feketét csináltass, hanem barnát! hogy miért? mert a fekete pár év múlva bekékülhet, és akkor olyan színe lesz, mint egy börtöntetkó -.- :)
2010. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még azt szeretném kérni,hogy akinek van valamilyen személyes tapasztalata azt is írja le!

Előre is köszi!

Üdv!

2010. máj. 4. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagyon sok pénzed a kozmetikaira akkor igazit csináltass.Nagyon fáj,de megéri.
2010. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 10-ért csináltattam, bp-en. Horkai-szalon, Horkai Edina a kozmetikus ott és nagyon ügyes, nagyon olcsó, és irtó jó fej :)

A korrekció plusz 5 ezer, de megéri, mert nagyon ügyes.

2010. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ne tetováltass, mert évek után gáz lesz. Elég ribancos egy csík.

A legjobb ha havonta elmész kozmetikushoz és befesti. Én is azt szoktam és nagyon megvagyok vele elégedve. Ez havonta 800 forint körül van. Próbáld ki és utána még mindig tetováltathatsz.

2010. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem kikopott és teljesen megritkult a szemöldököm. nekem nem ribancos!!! nagyon szép, természetes hatású.

a ribancos a fekete színű, meg aki kiszedi a szemöldökét mellette. én nem szedem ki, ami megmaradt azt rajta hagytam és teljesen jó!

2010. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó előttinek:

Igen én is gondolkoztam ezen a megoldáson,de aztán rájöttem,hogy ha hiányos a szemöldököm(tehát nincs szőrszál)akkor nem tudok mit befestetni!

Ezért gondoltam a tetoválásra,de nem egy ilyen"ribancos csíkot" szeretnék,mint ahogy már írtam is,hanem valami természeteset!

De köszi a válaszokat!

Üdv!

2010. máj. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!