Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás ápolása, de hogyan?

Tetoválás ápolása, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szerdán lett kész a tetoválásom, tegnap óta nem fóliázom nappalra csak éjszakára. És napközben 2-3 óránként bepanthen krém, és ma már viszket. Tanácsok, Tapasztalatok?

Köszönöm!


2010. máj. 4. 18:48
 1/9 anonim válasza:
Nekem is sokáig viszketett.Lehet hogy allergiás vagy a tintára.Ne fóliázd,maradjon szabadon és ápold naponta többször krémmel.
2010. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia:)

az nem baj ha viszket, ez természetes:)

csak ne kapargasd az a lényeg, majd lejön magától a varr:)

kenegetsd továbbra is, vazelin is jó rá:)

amúgy 2 hét egy tetoválás teljes gyógyulási ideje:)

majd ha lejön a felesleges bőr, akkor nagyon szép lesz:)

2010. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bepanthen plus krémmel kend napi 4 szer..

ne engedd h kiszáradjon!!!! és ne fóliázd...

2010. máj. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne kend olyan sűrűn elég napi 2x 3x és nem kell bepanthen elég egy sima 300 ft os kamillás testápoló rá vagy körömvirág kenőcs fóliázni nem kell mert nem kap levegőt és nem tud gyógyulni hidd el nem fertőződik el ha nem fóliázod.
2010. jún. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nem elég kis olcso szar 300ftos fos..

aki azt akarja,hogy jó legyen az ad is rá...

Uristen,te biztos 300ftos cuccal kened,kenjed:D

2010. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az első 2 napban mindenképpen fóliázni kell, mert akkor maradnak élénkek a színek. Ha viszket akkor gondolj másra, legfeljebb NAGYON ENYHÉN tenyérrel ráüthetsz, de mást NE! A krémezést már előttem elmondták, és nagyon fontos hogy naponta többször kell mosni antibakteriális szappannal. Nem csak az első pár nap, lehetőleg egy-két hétig.

Gondolom neked már nem, de másnak segít valamit az írásom.

2010. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de elég kis olcsó 300ftos de kenjed a több ezer forintos überf*sza antibakteriális kenőcsöddel akkor sem lesz szebb de költsél rá amíg neked egy kis tetoválásod benne van 15. 20. ezer forintodba addig én annyi pénzből szétvarratom a fél testem:) hidd el kérdező ugyan olyan élénkek maradnak a színek ha nem fóliázod amúgy meg elég érdekes lenne nyáron fóliázni szétpállik az egész. 17/F
2010. okt. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg ha a fejedre varratsz vagy a nyakadra, mert nekem van a nyakamon, te képes lennél még a fejed is befóliázni.csak ha véletlenül erre kerülne a sor hogy az arcodra csináltass valami szép tetoválást vagy esetleg a nyakadra, akkor ne felejts el lyukakat szúrni a fólián mert a végén még megfulladsz.vagy ha pl intim helyre tetováltatsz akkor bepelenkázod magad fóliával mert neked azt mondták hogy fóliázni kell? Kedves kérdező ne hallgass a sok nemnormálisra,nem tudják mit beszélnek.17/F
2010. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az utolsó két kommentet ne vegyétek már komolyan!!! :O Ez hülyeség, k.rvára fontos, hogy fóliázd, akárhol van. Nyilván sűrűn kell cserélni, hogy ne pálljon be, de ha belemegy egy csomó szennyeződés, akkor faszán begyulladhat. ÉS az már ronthat a minta minőségén.
2011. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!