Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Több éves szemceruzát fel...

Több éves szemceruzát fel lehet még használni? És mi a különbség a szemceruza és a szemkontúrceruza között?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 21:09
 1/4 cukikutyus ***** válasza:
93%
Nekem van 10 éves szemceruzám is,semmi bajom sincs tőle,és a ceruza is még mindig nagyon jó. A második kérdésedre nem tudom a választ...
2017. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy nem jó a sminkcuccokat 1 évnél tovább használni. Én nem is szoktam. De ha neked nincs tôle bajod, akkor a szíved joga. A két ceruza pontosan ugyanaz.
2017. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mi van ráírva. Ha rendszeresen hegyezed a szemcerkát, akkor évekig jó. C:
2017. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cukikutyus ***** válasza:
100%
Èn 3 èvről tudok, hogy olyan időközönkènt kell cserèlni, de èn max.a körömlakk esetèben tartom be, mert az tènyleg kiszárad, de a szemceruzámnak kutya baja sincs.
2017. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!