Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretem kiruzsozni a szam de...

Szeretem kiruzsozni a szam de mikor a baratoma vagyok akkor nem jon ossze me csok kozben o is tiszta ruzsos lesz es en is ossze maszatolodok nem is beszelve a ruzs izerol. Hogyan ruzsozak?

Figyelt kérdés
Hogyan ruzsozhatnam ki a szam hogy csok alatt ne kenodjon el?

2017. jan. 15. 20:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
Általávan a srácok szeretik, ha a barátnőjükön nincs smink. Én sose sminkelek, ha vele vagyok, esetleg ha buliba megyünk vagy ilyesmi. Teljesen felesleges a rúzs, mivel semmi értelme annak, hogy egész végig azon parázz. Ha meg végképp kell valami, akkor válasst pl valami Labellot, aminek nincs színe. Ha íze van, az szerintem nem baj,az én barátom pl szereti "ízlelgetni" , vagy hogy mondjam.
2018. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!