Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldök illik hozzám?

Milyen szemöldök illik hozzám?

Figyelt kérdés

Már sokszor utánaolvastam ebben a témában,viszont valahogy mégse stimmel valami a szemöldökömmel.Fordított háromszög alakú fejformám van,kicsi,közelülö szemeim,a szemeim feljebb vannak az átlagnál(remélem érthető:D)Nem tudom,hogy milyen ívű legyen a szemöldököm,vagy hogy pl. a külső része mennyire íveljen lefelé.Csak azt tudom,hogy valami nem stimmel.:D

Milyen szemöldök illik az arcomhoz?(csak az írjon aki tényleg ért hozzá)

Előre is köszönöm



2017. jan. 21. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Fénykép nélkül nehéz megmondani
2017. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek.

Miért nem egy kozmetikust kérdezel meg? Vele szedesd ki!

2017. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha magasan fekszik a szemöldököd, akkor érdemesebb kipróbálni az enyhén íveltet, szinte egyeneset (nézd meg: Shani Grimmond-neki igazán szép a szemöldöke).

De egyébként ajánlom még neked a youcam perfect alkalmazást (play áruház). Azon eltudod halványítani a sajátod és egy általad kiválasztottat "tehetsz" a helyére.:D

2017. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz, ahol én lakom 5-600-ért kiszedik, kérdezte a kozmetikus milyen szemöldököt szeretnék, mondtam nem értek én ehhez, ő a szakértő, amit jónak lát, teljesen jól kiszedte 2 perc alatt :)
2017. jan. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!