Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túlzás hétköznap/egyetemre...

Dorinaziaa kérdése:

Túlzás hétköznap/egyetemre mélybordó rúzst hordani?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és egyetemista

2017. jan. 24. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Azt mondom, igen, nem fogod használni?

Azt mondom, nem, akkor használni fogod?

2017. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt hordj, ami jólesik. Csak nézd meg a többi egyetemistát, van köztük több extrémebb kinézetű is. Nem fogsz nagyon kitűnni, szerintem.
2017. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha jól áll és illik hozzád, akkor nyugodtan hord.

Azt meg gondolom, tudod, hogy melyik nálatok az a tanár, akinek vannak ilyen rigolyái, hogy mit nem tanácsos a vizsgáján hordani.

2017. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

én is azt mondom, hogy ha tudod viselni és nem feszengsz benne, akkor hordd csak. én is imádom a mélybordó rúzst, de pl egyetemre nem nagyon szoktam felkenni, két okból. az egyik az, hogy sokan nem díjazzák ezt a tanárok közül (sajnos) és ellenszenves leszek nekik. most erre lehetne mondani, hogy mit érdekel mások véleménye stb, de nem vagyok olyan hülye, hogy magam alatt vágjam a fát azzal, hogy esetleg egy tanár emiatt húzza le a jegyemet. ha neked nincs ilyen tanárod, akkor jó.

másrészt pedig azért nem szeretek hétköznap erős sminket használni, mert akkor alkalmakra, bulikra már nem tudom annyira fokozni. így mindenki 'ledöbben', hogy milyen jól nézek ki, meg milyen jól áll, ha heti 1x egy buliba mondjuk felteszek egy sötétebb rúzst, úgy meg megszoknák és a hétköznapi megjelenésemhez társítanák, nem lennék 'különleges' vele alkalmakkor.

2017. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól áll nyugodtam, arra pl tök jó hogyha lusta vagy rendes sminket feldobni egyetemre elvonja róla a figyelmet :D
2017. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
szerintem nem. én csak azért nem használom, mert félek. :D nem akarom hogy tanárok emiatt szívassanak később. :D
2017. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
én is szoktam suliba :)
2017. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Visszaigazolás kérés.
2017. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2017. jan. 31. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Én gimi utolsó évében is hordtam piros, bordó, mélypink rúzst, a tanároknak már ott se volt baja vele :D Mondjuk vizsgákra ne rúzsozd magad csak natúran :)
2017. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!