Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MEnnyi ideig bírja ki ha...

MEnnyi ideig bírja ki ha bevan festve a körmöm?

Figyelt kérdés

Az a problémém hogy szerdán csinálta meg a körmös akörmöm, manikűr...stb rózsaszín csíkokkal, és szombaton esküvő miatt csinltattam meg, mert most volt időm félek lejön, ma(csütörtök)még nem volt vele gondom, de félek h. még holnap nem bírja ki, kentem rá vékonyan átláccó körömlakkot, hátha jobb, de nem merek sokat, nehogy aztán a vastagsága miatt jöjjön le,.......!!! segítsetek!!!

kibírja vajon mit kezdjek vele?


2010. máj. 6. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért, sietek....tényleg ezer bocs!!!! köszönöm
2010. máj. 6. 17:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában a körmösök jó minőségű lakkokat használnak, szóval talán nem kopik le addig.
2010. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kösz!!

de 3 napig azért megmarad?

2010. máj. 6. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. ^^
2010. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kibírta sőt még ma(vasárnap) is megvan még pedig mosogattam vele, meg rendesen takarítottam...:)

köszi a válaszokat, jah kenegettem vékonyan átlátszó körmlakkal...:)

2010. máj. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!