Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól kell szedni a szemöldököt?

Figyelt kérdés
/L
2017. febr. 9. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehánytól. Ha elkezd összenőni, akkor lehet szedni.
2017. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy KELL.

Egyébként meg nekem kifejezetten bejön a dús szemöldök, akármennyire is nem divatos. :)

2017. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 12 től, mert nekem összenőtt és bozontos volt.
2017. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kell, ahogy neked tetszik. Bár a sulimban a lányok már 12 éves korukban is instabrows-t festenek maguknak, nekem 14 éves koromra sincs kiszedve, mert jobban tetszik így:)
2017. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Valaki egész életében nem szedi, mert meg van elégedve a természetes formájával.

Nekem 10 éves koromban szedte ki először a kozmetikus.

Nagyon sűrű szemöldököm van, ami már akkor is majdnem összeért, de most 18 évesen is két hét alatt teljesen vissza tud nőni.

2017. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem kell. Én 25 vagyok, és max havonta, ha igazítok rajta....
2017. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szintén 10 évesen. Nagyon vastag szemöldököm volt és összeért. Még én ennyi idős kislányként és a szüleim sem szerették volna,hogy ilyen korán Kiszel Tünde hasonmásává váljak, ezért otthon mindig igazítottunk rajta.
2017. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem korhoz kötött. Én pl. 14 éves voltam, mikor elkezdtem szedni a szemöldökömet. Alapvetően nem is azzal, van a probléma, hogy valakinek dús a szemöldöke, mert szerintem az kifejezetten előnyös és jó dolog, hanem inkább az íve vagy a formája szokott gondot okozni. Nem mindenkinek áll jól az "eredeti" szemöldöke és lehetséges, hogy egy másik forma, másik vastagság előnyösebb lenne. Nyilván nem cérnavékonyra kell kiszedni és nem is kell vastagra rajzolni, szerintem természetességre kell törekedni és, ha valaki szépen kiszedi a kilógó szálakat, formára igazítja a szemöldökét akkor az sokat tud dobni az arcon. Persze, van, aki szerencsés és eleve nagyon szép szemöldökkel születik, de azért szerintem ez ritka. Ha zavar vagy nem vagy elégedett a szemöldököddel, akkor szedd ki nyugodtan vagy menj el egy kozmetikushoz.
2017. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan 14 év, 5 hónap és 25 napos kortól. Egy nappal később már túl késő, egy nappal korábban meg még tilos!
2017. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 11 éves voltam.Anyukám javasolta, mert már szörnyen nézett ki.Vastag volt, és majdnem összenőtt.Kozmetikus szedte ki, akkor kb. 3-4 napig nagyon furcsa volt, és szidtam magam, hogy hogyan lehettem ilyen hülye, de aztán megszoktam, és így már sokkal jobb:)
2017. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!