Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műszenpillától tényleg...

A műszenpillától tényleg kihullik az eredeti szempilla?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozok azon,hogy műszempillát rakassak..Megmondom őszintén reggelente 4 órakkor nincs arra időm,hogy nagyon szépen kispirálozzam a pilláim..Viszont ez nélkül olyan jelentéktelen az arcom.. Viszont sok helyen olvastam,hogy úgy jártak,hogy kihullot az eredeti szempillájuk is... Akinek van tapasztalata megosztaná velem?
2017. febr. 14. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire hullik tőle, a Pupa nevű sminkboltban mesélte az eladó hogy nagyon sok műszempillást küldenek hozzá mert van náluk ilyen pilla erősítő spirál.
2017. febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem hullik ki! 1.5 éven át volt műszempillám, megszakítás nélkül, a leghosszabbat tetettem mindig, a 14-15 mm-es hosszúságút (ez a hosszúság egyébként nem ajánlott, magam felelősségére vállaltam)

két kozmetikust jártam meg, az első kisbabát várt és úgy mentem át máshoz, egyiknél sem hullott ki! tény, h sok idő még a töltése is, meg attól függ milyet kérsz, sima hosszabbítást, vagy 5-6D-t, az 5-6D felrakása/töltése időbe nekem volt hogy 3-4 órába simán beletelt. nekem kb a töltés mindig felért egy új pilla rakással, mert ahogy vesztettem a műpillát, úgy jött vele a sajátom is, így kb 3-4 hetente jártam töltetni. most két hónapja pihen, nagyon durva, hogy eredetileg ennyire rövidek a pilláim, nehéz volt elsőre megszokni, de nagyon sok pillám van, abszolút nem ritkult, úgy tervezem még 1-2 hónapot pihentetem, aztán ismét megyek felrakatni. nem mindegy hol csináltatod, és mennyiért, ha túl olcsónak tűnik a dolog, silány lesz a munka is- ismerőseim által tapasztaltam.

2017. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb. Milyen árkategoria az ami garantalja,hogy tényleg jóminőségű munkát kapok majd cserébe? Én a 2D-s műszempillát szeretném magamnak..
2017. febr. 14. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Hűha, hát nekem pl. 12 ezer forint volt az első felrakás, a töltés 8-10 ezer ft között mozgott. Ha újrapakolta a csaj, mert mondjuk 4-5 hét után mentem, akkor 10 ezer, ha 3-3.5 hét után akkor olyan 8 körül. de hallottam már horror árakat is, h pl 20 ezer az első felrakás 14 a töltés, na szerintem az irreális... ami gagyi lehet hha pl ilyen 5 ezer az első felrakás 2-3 ezer a töltés... sztem 8 ezer egy töltésért korrekt, de készülj, ha egyszer elkezded felpakoltatni, nincs megállás, olyan ez mint a hajfestés vagy a műköröm, költséges, de szerintem minden közül ez az ami kell egy nőnek! mindig beszéltük a kozmetikusainkkal, h a nőnek elég egy natur smink, és egy műszempilla, nagyon megdobja a tekintetet természetessé, és bájosabbá teszi az arcot. minden más - kb. szükségtelen :)

Ha budapesti vagy, akkor Celebpilla Encit nagyon ajánlom! :)

2017. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy van aki nagyon lehúzós... pl felteszi 16 ezerért, aztán ha 2 hét után töltetsz akkor a töltés csak 8 ezer, ha 3 hét után akkor már 10 ezer, ha 4 hét után 12 ezer stbstb... ilyeneknek sose dőlj be... általába fix áruk van a minőségi munkáknak.
2017. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom h 2D-t szeretnél... nos nekem a 4-5-6Dt pakolták fel annyiért amennyit írtam :) a tiedért a reális ár, első felrakásért olyan 8-10 ezer ft.
2017. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott ki soha, pedig most tetettem fel második alkalommal.
2017. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve van folyamatosan műszempillám. Sosem hagytam pihentetni. És nem is ritkult látványosan.

viszont most 2 év után hagyok neki egy hónap pihit.

Bár nem tudom meddig fogom bírni, mert annyira megszoktam hogy van, igy meg ugy látom magam mint ha nem is lenne pillám, pedig van!!

2017. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!