Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alap dolgok vannak egy...

Milyen alap dolgok vannak egy sminkkészletben?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdni magamat sminkelni. Persze nem annyira vadul csak enyhén :D mik azok a dolgok amik kötelezőek egy lány sminkkészletében és ezeket hol, mennyiért tudnám beszerezni? előre is köszi a válaszokat :)
2010. máj. 9. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

alapozó, szemcerka, szempillaspirál. színtelen szájfény

ezek a legalapabbak.

pl drogériában :)

2010. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat :)) az alapozónál h tudom eldönteni h melyik szín illik legjobbana bőrszinemhez?
2010. máj. 9. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a drogériákban vannak kirakva minták...

De katalógusokból is lehet rendelni, ott a tanácsadónő segít (pl: Avon)

Meg még 1-2 szemhéjpúder is belefér.

Nekem most kb 3 színem van, de csak 1et használok :)

2010. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

- alapozó

- szemceruza

- szempillaspirál

- szemhéjfesték

- szájfény

- púder, pirosító

ezek a legalapvetőbbek (szerintem), de vannak olyan kozmetikumok (pl.: tus, csillámporok, stb...) amiket a hétköznapokon nem nagyon szoktam használni (persze szolíd sminkhez). Meg persze ottvannak az ecsetek, ezekből párat mindenképpen szerezz be, mert (pl.) szemhéjfestékhez ritkán szoktak adni. Ha magad akarod (vagy ha egyáltalán akarod:D) a körmeid elkészíteni, akkor a legalapvetőbb színeket szerezd be, és pár körömmatricát (hidd el, jól mutatnak a színes körmön:) ). Egyébként ezeknek a kozmetikumoknak az árai eléggé eltérőek lehetnek, párszáz forinttól egészen a csillagos égig. Néhány márka, amiket ajánlok(és az árak is korrektek): essence, miss sporty, és az avon (utóbbival vigyázz, mert nem mindig kifogástalan a termék). Sok sikert!:)

2010. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a csuklódon kell kipróbálni, vagy kinyomsz egy kicsit a teszterből az ujjadra, és odaemeled az arcodhoz hogy ugyanolyan színű-e. De alapozó csak akkor kell ha problémás a bőröd, különben tök felesleges. Szerintem az alapdarabok: korrektor, átlátszó szájfény, színes szájfény, szemspirál, szemceruza, pirosító és pár szín szemhéjfesték ami tetszik. Ha olajos, zsíros a bőröd akkor vehetsz púdert is, ha meg egyenletlen színű akkor alapozót
2010. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
alapozó,szemcerka,szemhéjtus,szájfény,szempillaspirál,pirosító
2010. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :))
2010. máj. 9. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen kis utazós nesszeszeremben van:

egy púder, egy szemöldökcsipesz, és egy ajakápoló. Ha messzebbre vagy sokáig vagyok el, akkor szempillagöndöritő, szempillaspirál és egy szemhéjtus és egy alapozó. Mást nem is használok nagyon.

17L

2010. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

-göndörítő szempillaspirál [link] legyen a keféje)

-alapozó [link] (ez bőrszínhez igazodik)

-pirosító és ecset [link] (a mozaikos pirosító a legjobb)

[link]

-szájfény és ajakbalzsam

-és egy négyes paletta szemhéjpúder [link]

2010. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem amit magammal hordok: alapozó, korrektor, szemceruza, ajakápoló. Ennyi. :)

Egyébként, nem fontos szerintem szájfény/rúzs, ha van egy jó ajakápolód. :)

Hogy hol tudod beszerezni...Én az Avont ajánlom, nem a legolcsóbb, de szerintem megéri, mert jó termékeik vannak.

2010. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!