Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy csomó ékszerreklám azzal...

Egy csomó ékszerreklám azzal jön, hogy legyél egyedi, aztán mindeni olyat vesz, és senki sem lesz az, neked van olyan ékszered amit tényleg egyedi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, az amit én készítettem:)
2010. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is csináltam már magamnak...
2010. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És azok milyenek?
2010. máj. 10. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Hajjaj :D Rengeteg karkötőt, fülbevalót gyártottam magamnak, sőt még nyakláncokat is :D

Karkötőim azok ilyen gyöngyökből összevissza voltak/vannak fűzve. Fülbevalókat meg ilyen kis korong alakú végre kell ráragasztani azt amit akarsz, nekem van gomb(1 piros, egy nagyobb piros és egy rózsaszin-lila pöttyös.), cipzár(1 kék)... Nyakláncoknak meg bőr madzagra fűztem fel ezt azt :D

Még mindig megvannak nagyon szeretem őket. :)

17L

2010. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, amiket gyöngyből fűztem (fülbevaló, karkötő, nyaklánc). Aztán van egy köves keresztem Finnországból, meg egy pókos Franciaországból, meg egy kígyós karkötő Angliából (bár ott lehet hogy másnak is van ugyanilyen, de itt Magyarországon tuti nincs, kint vettem, nem rendeltem:D), meg csipkenyakláncokat szoktam még csinálni. Van tűzzománc gyűrűm is.
2010. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

MEdálom van, amit apukám csináltatott nekem(fehérarany)

meg egy gyűrű, amit én csináltattam(ezüst)

rengeteg gyöngy ékszert készítettem.

van süthető gyurmás fülbevalóm, amit a barátnőmtől kaptam.

2010. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van, cirka 320 darabot gyártottam eddig :) van közte gyűrű, fülbevaló, karkötő, nyaklánc, szóval mindenféle :D
2010. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!