Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink cuccokal kapcsolatos...

Smink cuccokal kapcsolatos kérdéseimre tudnátok válaszolni?

Figyelt kérdés

1.Honnan érdemes rendelni?

EBay,Beautybay,cnddirect,aliexpress,stb..

Olyan oldalakra gondolok,ahol egy kicsit olcsóbban lehet a termékeket megvenni,mint az eredeti áruk.


2.Anastasia Beverly Hills szemöldökzseléjéből melyik szín kéne nekem?

Sötét barna a hajam,nyáron van,hogy egy kicsit kiszívja a nap,és akkor kicsit világos barna...


Kb.ilyen: [link]

[link]

[link]



Hogyha megrendelem,nem szeretném,hogy rossz árnyalat jöjjön ennyi pénzért :/


3.Melyik a kedvenc smink márkátok?

Ami bevált eddig mindig,és eddig nem nagyon okozott csalódást?


Előre köszönöm a válaszokat! :) ;)



2017. márc. 6. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:

1) Az eBay, ali replikákat gyárt, a nddirectet nem ismerem, de a BeautyBay az, amin eredeti terméket tudsz rendelni.


2) Talán a Medium Brown/Soft Brown/Dark Brown, ami színmélységben megfelel, aszerint válassz a 3 közül, hogy inkább melegebb vagy hidegebb tónusú a hajad színe. Nézegess Youtuben videókat róla vagy swatchokat.


3) Nem tudok konkrét márkát mondani, mindegyikből mást szeretek. (Értem itt pl.: szemhéjpaletta: Anastasia, ajakceruza: Max Factor, szemöldökpor: Freedom, stb)

2017. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*cnddirect
2017. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Nagyon sok ebayes cucc can az Asia Centerben, igy eloben lathatod. Amugy nem szeretek online sminket venni.

2. Minden webshopban 14 napos elallasi jogod van, igy ha rendelsz es nem jo a szin akkor visszakuldheted es kicserelik ( igaz sminket valoszinuleg nem cserelnek ha kinyitottad de ha mondjuk atlatszo a tegely akkor lathatod a szint. Az anastasia termejek nagyon felkapottak, de nem gondolom h jobbak lennenek pl egy Mac termeknel.

3. A szemoldokomre Catrice port es Alverde zselet hasznalok. Ez bevalt, de meg kiserletezek. A mac szemoldok cuccairol jokat irnak, ki kene probalnom. A makeup revolution pirosoto palettait nagyon szeretem. Alapozo, bronzosito, highlighter valtozo, de egy rossmannos-dmes kinalatban mindig talalok jot.

2017. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Sminkbol kizarolag eredetit szabad venni,így a felsoroltak kozul csak a Beautybayt ajanlanam. Jo oldal még a Feelunique(40 euro felett ingyenes szallitas),Cultbeauty,Asos-on is vettem mar sminket €30 felett ingyen szallit.Magyar oldalak kozul Makeup plaza,Pink panda,Notino.

2. Medium brown-t mondanék,bar en szemely szerint nem vagyok elajulva ettol a terméktol.

3. Kiko,foleg a ruzsok. TheBalm-tol a Mary Lou highlighter. Makeup Revolution Naked chocolate palettaja nelkul pedig nem szeretnék élni.

2017. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!