Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 5-6mm-es fültágítás visszamegy...

5-6mm-es fültágítás visszamegy ha kiveszem a tágítót? Meg nem okoz gondot hogy ilyen közel van a 2. lyuk?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg hogy olyan közel van a fülemben az első 2 lyuk hogyha a másodikba beleteszek egy kis bedugós köves fülit akkor az elsőbe már nem fér el mellé másik, csak lógós. Neten olyan szép fültágítókat láttam már 4-6mm-es méretben, úgy néznek ki mint egy nagyobb pont bedugós füli viszont akkor ELVILEG nem takarnák egymást mert a tágító ugyebár alig lóg rá a fülre. Tényleg csak a lehető legkisebbet használnám, viszont tágításkor nem lesz baj hogy mellette van egy lyuk? Mittudomén egybe szakad vagy még közelebb kerülnek?
2017. márc. 6. 11:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Még csak ötlet fázisban van a dolog, hogy egyáltalán van eza lehetőség szóval nem kell félni hogy itt azonnal elkezdek fület nyújtani :D
2017. márc. 6. 11:13
 2/3 Clove válasza:

Nekem három lyuk van a fülemben, az elsőben ugye fültágító. Nem szakadt egybe, nem is hiszem, hogy igazán ilyen létezik.

Illetve, mit értesz az alatt a kérdésben, hogy 'visszamegy'?

2017. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem a tágított lyuk vissza zsugorodik-e az eredeti méret közelébe :)
2017. márc. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!