Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Napszemüveg vásárlás! Találtam...

Napszemüveg vásárlás! Találtam egy RayBan szemüveget. Nagyon tetszik de drága. Tudtok egy hasonló kinézetűt jobb áron vagy ezt a szemüveget de olcsón? Link/neve lent.

Figyelt kérdés

Original Wayfarer Classic


www.ray-ban.com/usa/mobile/sunglasses/RB2140%20unisex%201-ORIGINAL%20WAYFARER%20CLASSIC-Black/805289126577



#napszemüveg #Ray-Ban #Napszemüveg vásárlás
2017. márc. 6. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt már csak 27

2017. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
és ennek mi köze a játékokhoz? Ezt se értem.
2017. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a stílus kb. bármely kínai piacon megtalálható, bár én nem vennék napszemüveget olcsóér'. Egyszer vettem a Görög tengerparton, RayBan kópia volt természetesen, ki is esett a lencse belőle x nap vagy hét elteltével. :D
2017. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A játékhoz tényleg semmi köze lehet véletlen volt :/

De a vateran vagy eBay-ről érdemes venni, vagy nagy a kockázat?

2017. márc. 7. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettőn van értékelése az eladónak, nézd meg ad-e garanciát, új / használt, stb. Mert vannak üzletek, vagy vállalkozók a vaterán, akik eredeti dolgokat adnak el, csak nincs fizikailag boltjuk ahova be tudnál menni. A leírásban általában mindent leírnak, ha nem, akkor még mindig rá lehet kérdezni. Jófogás már más, ott már mindenki azt ír, amit akar, az eladót nem tudod visszaellenőrizni, stb. Van kamu Oakley 10+ ezerért, mondjuk írják is, hogy nem eredeti, de 15-ért kapsz már rendes polaroid napszemüveget szemüveg boltban.


Első körben jó szétnézni több online üzletben, vagy boltba elmenni személyesen, hogy mennyibe kerül a kiszemelt szemcsi, majd lehet nézelődni vaterán, ebayen. Mondjuk ebayel is csak óvatosan, mert lehet az olcsónak tűnő szemüveget megnyomja a postaköltség, és nagyjából ott vagy, mintha itthon vennéd vaterán, vagy személyesen boltban. De a vatera alapvetően biztonságos, csak mondom, nézd meg, hogy ki az eladó. Hány adás vétele volt, milyenek a visszajelzések, stb.

2017. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!