Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercinget szeretnék...

Köldök piercinget szeretnék csináltatni, mennyibe kerül kb? Nagyon fáj? :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
5ezer, nem
2010. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
hát szerintem általában az enyémtől olcsóbb.Én nem magyarországon csináltattam, az enyém a szúrással, piercinggel együtt 11 000 forint volt. A szúrás maga fáj, de kibirható az az 5másodperc, vagy akárhány :) viszont aztán a szúrás után nem nagyon fogsz tudni járni :D arra készülj fel :S és egy hétig a mozgás sem fog jól menni.A gyógyulás 2hónap, addig folyamatosan kenegetni kell betadine-val és 3%-os peroxiddal.Ott kérdezd meg a piercert és majd elküld a gyógyszertárba, ahol ezt kiveheted. És két hétig nem érheti viz
2010. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, ismerlek. :D
2010. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem mostanság csináltattam, már 6 éve, de nekem a szúrás 3 ezer Ft volt, a piercing 5, de csak azért mert csak az aranyat bírom :S nem fáj, én is nagyon paráztam előtte, de nem fájt. és érheti víz utána, csak nem fürödhetsz, tehát tusolni lehet. és mozogni is tudsz, nem kell túldramatizálni...
2010. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Pólus, galéria, tatto és piercing 7000 Ft köves piercinggel együtt és egyáltalán nem fáj,

amúgy nem tudom, hogy amit a második írt az tényleg megtörtént e, de ha igen akkor nagyon amatőr helyen csináltathatta.Ha rendesen képzett piericingesnél csináltatod aki foglalkozik is avval amit csinál egyáltalán nem szabad,hogy fájjon főleg úgy h. alig tudjál mozogni. Pólusba fagyasztóspry-val "lefagyassza" , nem is érzed,hogy átszúrja, utána leragassza azt 2 óráig nem veheted le,de utána érheti víz,mármint zuhagyozhatsz. Strandra,szoliba meg ilyen helyekre nem lehet menni 2 hétig. Pólusba még löttyöt is kapsz amivel "kezelned" kell, ami annyit tesz,hogy minden zuhanyzás után "lelocsolod" avval a folyadékkal. Én amúgy elég érzékeny vagyok és még így se lett semmi baj,nem gyulladt be,meg semmi baj nem volt vele. Kicsit hosszú lett, de remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem 3 éve van köldök piercingem:)

5 ezerért csinálták, és a piercinget én vittem.

Hát nekem eléggé fájt..utána nem is igazán tudtam mozogni.

Am arra kell vigyázni h amig nem gyógyul be teljesen addig ne cserélgesd..

Az pedig nagy hülyeség h nem érheti viz.. érheti de csak ugy h ha zuhanyozol.. csak olyan viz nem érheti ami pl a strandon vagy balatonon van..

:)

2010. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a 18:55-ös vok.

az előttem válaszolo 17:27 hülyeséget irt,már bocsi.

én olyannal csináltattam aki szalonba dolgozik,és utána igenis fájt.. ez nem arról szól h vki ért e hozzá vagy sem.. azért nem tudsz utána rendesen mozogni mert fáj a köldököd, azt pedig ne mondd h neked egyáltalán nem fájt, mert azt nem hiszem..

ennyi:)

2010. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!