Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok arról, ha egyik...

Mit gondoltok arról, ha egyik nap fekete, másik nap barna a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Mindkettő illik a hajamhoz, de a sminkemhez szeretném igazítani a szemöldököm színét is.
2017. márc. 9. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Engem nagyon összetavarnál gondolkodnék hogy neked tegnap nem barna volt , azelőtt meg fekete, nincs egyénisége ennek a lánynak?

Bocsi de nekem ez jön le nem szeretnélek megsérteni de szerintem ne cserélgesd mert zavaró lehet...

Remélem tudtam segiteni :)

2017. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Senkinek,de senkinek nem áll jól a feketére színezett szemöldök! Alapból is furcsa lenne,ha a barna sötétebb,világosabb árnyalatait váltogatnád,de így,a feketére látatlanba is csak azt tudom mondani,hogy szörnyű! Ne haragudj! Szerintem maradj meg a barnánál,tényleg sokkal,sokkal természetesebb.
2017. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tűnne fel, de ha feltűnne se lenne róla semmilyen véleményem. Egy nő úgy sminkeli meg festi magát, ahogy jólesik neki.

Akkor gondolnék csak valami kellemetlent rólad, ha fiúként kérdeznél ilyet. :)


#1, Ilyen alapon az is egyéniségtelen, aki mindig más frizurát csináltat, vagy egyik nap szoknáyt vesz, másik nap nadrágot?... Ha egy smink alapján ítélsz meg valakit, az elég sekélyes hozzáállás lenne szerintem...

2017. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Erre való a smink :D
2017. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El se hinném
2017. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!