Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan oszlatjatok el ugy az...

Hogyan oszlatjatok el ugy az alapozot, hogy ne legyen maszk hatasu?

Figyelt kérdés
Egy nedvesitett ecset/ szivacs mukodik?

2017. márc. 9. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőség és jó színválasztás meg enyhe kontúrozás. Nézz videókat. Ha csak alapozot használnának mindenkinek masz hatást keltene :) make up kontur!:)
2017. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A jo minosegu alapozo es ecset is meg van, konturozni is szoktam, nem vagyok mar kezdo. :) engem konkretan az erdekel, h h lehetne meg termeszetesebbe tenni a hatast.
2017. márc. 10. 00:07
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Hat ha ugy is maszk hatasa van akkor valami tenyleg nem stimmel

Ez tuti. Mert , ha ezek stimmelnek nem lehet maszk hatása! Sminkesnek tanultam,2x voltam továbbképzésen. Én sem a hasamra ütöttem és úgy írtam. Esetleg egy picit vigyél fel a nyakra es a mellkasra, vagy válassz más kontúrt/ vagy alapozót!:)

2017. márc. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
En csepegtetoset hasznalok. Osszepottyozom az egesz fejem. Aztan ilyen kis pufival vegignyomkodom, hogy a felesleg lejojjon es utana kenem szett. Nekem igy nincs maszk hatas, utana konturozom egy kis puder, fixalo, es nem is latszik nagyon.
2017. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek, mentek a zoldek.

En is cseppentoset hasznalok, alahidratalok, a szin megfelelo, megis nem sikerul jol sokszor.

2017. márc. 10. 11:13
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Én nedves beauty blenderrel szoktam, az alapozót már alapból a szivacsra teszem, és úgy oszlatom el, nem lesz tőle maszkos hatású.
2017. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van az a szilikonos,atlatszo cucc (nem jut eszembe a neve). Alliról meg ebayról rendeltem,és nagyonszepen eloszlatja
2017. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok énis azt használom, silikone beauty nekem az van ráirva a dobozára.:) szerintem is gyönyörűen lehet felvinni vele az alapozót, akár csepegtetős akár sima.
2017. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anastasia beverly hills oval brush
2017. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bella Gaby válasza:
Hogyha a saját alapozódnak maszk hatása van, akkor bizonyára nem megfelelő számodra az a szín,amit használsz. Szívesen segítek kiválasztani a hozzád leginkább illő alapozót.
2017. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!