Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Napszemuveg szemuvegesnek?

Napszemuveg szemuvegesnek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek, de szemuveges vagyok. Ws meg kontaklencset sem hordhatok


14/l


2017. márc. 11. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Letezik dioptrias napszemuveg is.
2017. márc. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy miért nem hordhatsz kontaktlencsét? (ugye a vizsgálaton megállapítják, hogy lehet-e és én hordhatok, de az mindig érdekelt, hogy mi az az ok, ami miatt valaki nem hordhat). Valamint igen, vannak dioptrás napszemüvegek is.
2017. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Sziaa, vannak dioptriás napszemüveget is! Én is olyat szerettem volna de kaptam kontaklencset :)

#2 attól fugg hogy kinek mekkora a szeme. En például (vagyis ezt mondtak) azert kaphattam mert jo volt a szem méterem, és volt rá méret.

2017. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nn 16 eves koromig nem hordhatok valamint 5-os vagy milyen a dioptriam.
2017. márc. 11. 10:20
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek ilyen pilota dioptrias szemuveget lehet csinaltatni? Ha igen tudtok arat?

N

2017. márc. 11. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Dioptriásat jó drágán csinálnak legalább is nekem a -7-es szememre, azt meg ha valaki nem akar lencsét hordani meg tudom érteni, egy ideje van de tetű macerás reggelente a berakás, nem vakarhatod a szemed, ha belemegy valami üvöltesz mint a sakál mert fáj, ha aznap nem megyek sehova eszembe se jut betenni.

Amúgy lehet kapni szemüvegre csiptethetőt is, pl ilyet [link]

2017. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyenem van, de nem tetszik. Napszrmuveget szeretnek. Akar dioptriasat. Need mennyiert csinaltak?
2017. márc. 11. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem közölték hogy 40-ért megcsinálják és kisétáltam :D
2017. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20:02 ez jó
2017. márc. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!