Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik vizálló szempillaspirál...

Melyik vizálló szempillaspirál nem jön le a könnyektől?

Figyelt kérdés

Ballagásra kéne és biztosak vagyunk benne, hogy elsírjuk megunkat, csak nem akarunk majd úgy kinézni mint valami rossz horrorfilm főgonoszai....

Van olyan szempillaspirál ami tartósan kibírja?

Mennyi ideig bírja a vizet?



2017. márc. 16. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A vízálló spirál az bizony vízálló, tehát a könny nem szedi le :D


Nekem a Maybelline kék tubusos vízálló vált be, azért szeretem leginkább, mert ha pöndörítem a pillám gyönyörűen megtartja az ívét. Viszont vigyázz, mert vízálló spirált nem szabad minden nap használni, mert nagyon nehéz leszedni az egészet, és kipotyog a saját pillád.



[link]

2017. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az essence kék tubusos vízállója vált be.

Csatlakozom az előttem szólóhoz,ilyet nem szabad sokat használni.Én hülye voltam,és naponta használtam,és a hosszú,dús szempilláim szép lassan de biztosan kihullottak. (nyilván nem mind,de nagy része)

2017. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2017. márc. 17. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!