Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek hogy tetszik ez a...

Nektek hogy tetszik ez a szemüveg?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 17. 02:42
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Juj...

Ha azt mondaná valaki,hogy neki ez tetszik és 50 forintért vette,akkor is sokalnám...de 470 dollár?

Azt ugye csak elírták?

Akármilyen márka lehetne,röhejes.

2017. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól néz ki. nem látom miért lenne röhejes, csak mert nem divat ilyet hordani? Még mindig jobb mint azok a napszemüvegek, amik a nők fél arcát eltakarják, annyira lelógnak.


Én az ilyen fajta napszemüvegeket szeretem.


[link]


Bár tuti, hogy lesz aki ezt is kiröhögi. Azokat ne is számítsuk, akik alapból minden napszemüvegest kiröhögnek. Úgyhogy szerintem olyat hordasz, amilyet akarsz. Ők is csak addig találják vonzónak az övékét, amíg divat.

2017. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a formája tetszik csak az üveg szine furcsa.
2017. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azok a keresztek nem jönnekbe,a többi oké.
2017. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
A végét az árra írtam.
2017. márc. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszik. Hugo Boss napszemüvegei sokkal jobban bejönnek nekem.
2017. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!