Színes kontaktlencse?

Figyelt kérdés
A happyhairshoprol szeretnek rendelni egy barna vagy epp fekete lencset. Zold szemem van es nem tudom hogy legalabb takarna rajta valamit? :/ vagy nagyon latszana hogy zold?

2017. márc. 17. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem látszana
2017. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olyat akarsz ami igazan takar akkor soloticanak a hidrocorjai. Nekem a quartzo vsn es sotetbarna szemembol gyonyoru kekesszurkes zoldrt csinal. A pupilla resze kicsi ezert nagyon jol takar. 1 evig jo. Hatrany hogy sotetben amikor tagul a pupilla picit zavaro.
2017. márc. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es az nagyon draga?
2017. márc. 19. 11:49
 4/5 anonim válasza:
Nekem 3 hónapig volt és szörynű volt. Bent egyátalán nem láttam, tiszta homály volt az egész. Max napsütésben volt jó. És a barna szemem be se színezte úgyhogy első és utolsó színes lencsém volt. Maradok a hagyományosnál amin legalább látok.
2017. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne nem tudom miert irja ezt ... Soloticanak a hidrocorjait szineszek is hordjak az az egyik legrealisabb lencse .... Van neki meg ezen kivul a solotica naturals ami sokkal gyengebb es nem szinezi be . tudok kepet mutatni a sotetbarna szemembol milyet csinal . [link] ez az en szemem szoval senki ne merje azt mondani hogy nem fed jol :D az elozo meg tuti biztos vagyok hogy naturalsot vett mert az enyhe fedesre van es a hidrocor van eros fedesre. Most csinaltam egy kepet az eredeti szememrol [link] nekem -2.50 es tok jol latok benne a lenyeg hogy az eredeti honlapril rendelj ha fogsz
2017. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!