Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nézi le sok nő a drogéri...

Miért nézi le sok nő a drogériás vagy Avonos parfümöket? Ők mit használnak akkor?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Tudtommal bevált módszer a rendelés, vagy épp teszterek rendelése. Olcsóbb is mint a drogériában. De, hogy most ezért bárkit is lenézzen valaki.
2017. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Avonról annyit hogy semmit nem tart az illatuk. Amúgy jok lennének de egy óra múlva már nem érzik semmi illat.
2017. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

A drogériák valami elképesztően túlárazottak, és van elég sok kritikán aluli köztük zéró tartóssággal. Az Avonnal nincs bajom.

Amúgy én is rendelni szoktam.

Ami kiverte nálam a biztosítékot, az ez volt:

[link]

15ml 7000-ért. Az 466 forint ml-eknént. Annyiért már Chanelt kapni

[link] a 100ml-snek majdnem ugyanennyi a ml-je.

De ha olcsóbbak közt maradunk:

[link] 100ml kevesebbért mint az a 15.

Chopard Casmir: 3000 körül vettem neten, Rossmannban 8000 (ugyanakkora). És akkor nem magával a termékkel van a bajom.

Mert akadnak azért rendesebb parfümök is, egy-egy D&G vagy CK, persze túlárazva, sokszor teszter nélkül.

De az ilyen Mexx, Playboy stb temékek azért minőségben eléggé elmaradnak akár egy Avonos parfümtől is.

2017. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Mert ezek a Puma meg mittudomén parfümök tipikusan azok, amiket régen tesi után mindenki a hóna alá locsolt.


Nem nézem le, aki olcsó parfümöt használ, de sokan vannak felnőttként is, aki deoként használják. Aki Chanel-t használ, tuti nem a hónaljára fújja.

2017. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
4,most komolyan az a baj a drogériás parfümökkel,hogy sok ember nem tudja megkülönböztetni a dezodortól?
2017. márc. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Az, hogy akik nem tudják megkülönböztetni, általában drogériásat használnak. Ebből lesznek a parfümös hónaljszagok.
2017. márc. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az Avon nem rossz!

Vannak nagyon jó parfumjeik amik sokaig erzodnek.

Bar mostanaban hanyagolom oket, meguntam.

Playboy is jo, bar annak nem tul hosszantarto az illata ahogx eszrevettem magamon.

Bruno banani is jo!

En nem vennek tul draga parfumot hiszen csak par fujas es oda van. :/

2017. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7: de mi számít drágának? 6-7000 forint szerintem még nem, és a drogáriások közt is van ami annyiba kerül, és kisebb is meg nem is tart sokáig. Én tesztelek mindent vásárlás előtt, csak olyat veszek meg ami sokáig tart. Két fújás elég egy egész napra, az "olcsót" meg locsolhatod magadra literszámra, szóval a vége az hogy semmivel se olcsóbb.


Avonosok közt szerintem is van ami tartós, azoknál az ár/érték arány teljesen jó. Amelyiknél nem, azt meg nem kell megvenni.

2017. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon ritkán engedhetek meg magamnak 6-7 ezer forintos parfumoket. Mivel tanulo vagyok es eltartott. Max ha osszejon szuletesnapkor vagy zsebpenzbol egy kevesnyi vagyonkam.
2017. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Én nem nézem le, egyszerűen cska pofátlannak tartom azt a katalógusos parfümöket forgalamazó cégeknél, akik túlárazva próbálnak eladni olyan parfümöket, amelyeknek az alapja szinte az összes parfümükben megtalálható. Ezzel még nem is lenne gond, ha legalább tartós lenne.


Sajnálok kiadni 5000 forintot úgy egy 50ml-s parfümért, amit fél óránként kell magamra locsolnom. Márkás parfümökből is csak olyat veszek, amik nem higított mosogatóléhez hasonlítanak tartósság terén, hanem tényleg tart két fújás minimum 8 óráig, illetve olyan illatösszetevőket tartalmaz, ami a bőrbe beleolvadva egy különleges elegyet alkot. Avonos parfümöknél ez nem elmondható, mind ugyanolyan a bőrömön, olyan mintha egy plusz réteg lenne rajtam.


Inkább spórolok és veszek egy tartós illatot, amit tényleg parfümnek lehet nevezni. Ha pocsolásra kell egy üvegnyi illatosított víz, arra bőven megteszi egy Luxure, vagy La rive utánzat, és 1500 forint közül megvan.


Egyébként amiket használok:

Versace 100ml - 10 ezer forint

Jimmy Choo 100ml - 12 ezer forint

Womanity 80 ml - 20 ezer forint


Egy ilyen 100 ml-s üveg nekem 1,5 évig kitart, úgyhogy árban sokkal jobban megéri mint a drágább társai. Nem beszélve arról, hogy egy összetettebb illatot érzek.

Illetve az üveg kinézete sem utolsó, és már csak tiszteletből is megveszem a drága parfümöt, mert egy designer bizony dolgozott azon az üvegen, kitalálta, megalkotta, nem pedig egy kölnis tubust kap az ember.

2017. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!