Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » L'Oreal Paris Nude Magique BB...

L'Oreal Paris Nude Magique BB krémmel mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Erre a változatra gondoltam: [link]


Most a Holika Holika Clearing Petit BB-t szoktam használ, úgy hogy aláhidratálok, mert sajnos nagyon hülye bőröm van, felül vízhiányos és könnyen kiszárad, de könnyen zsírosodik is a melegben. Az Holika árnyalata se rossz, de nyáron szerintem világos lesz.


Erről a L'Oreal-os BB-ről mi a véleményetek? Próbáltam már a Garniert is, de attól iszonyat maszkos lett a bőröm, főleg a szám körül, mintha egészben hámlana.


2017. márc. 20. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy egy termékből kihozhassad a lehető legjobbat, az alapoknál kell kezdened. Először is a bőrödet rendbe tenni. Ha vízhiányos vagy, először is fogyassz sok folyadékot (víz, gyógytea) és kerüld az alkoholt és az erős fűszereket. Száraz is és zsíros is? Ez így önmagában több dolgot is jelenthet. Vagy túl zsíros krémet használsz, ilyenkor érdemes gél állagú arckrémre váltani. Vagy túlszárítod az arcodat (alkohol tartalmú termékek, tonikok, pattanás elleni készítmények ,szappan), hogy ne legyen zsíros, de ezzel az ellenkezőjét éred el és felborul a faggyútermelésed, aminek a következménye, hogy fényleni fog a bőröd. Ha hámlik a bőröd, az nem egy alapozótól / BB krémtől lesz, ezek csak feltűnővé teszik, hanem valószínűleg nem peelingezel heti rendszerességgel.

Nekem személy szerint bevált az általad linket BB krém, de jól ismerem a saját bőrömet. Ha elmész egy drogériába, próbáld ki az arcodon. A teszter arra való.

2017. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ott a Krémmánián 33 vélemény, nem elég?!
2017. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!