Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan jó illatú női...

Tudtok olyan jó illatú női parfümöt, amire nem jönnek a darazsak, méhek nyáron és ősszel?

Figyelt kérdés

Most épp a Bvlgari - Rose Goldea van rajtam, de arra nagyon jönnek..

Olyan érdekelne, amit biztosan ki is próbáltatok és nem leptek benneteket a darazsak



2017. márc. 24. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez új, sokféle parfümöt használtam már, de még sose jöttek rám a méhek.
2017. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Alkalmazd a kevesebb több elvet. Az már elég erős, ha ennyire irritálja a rovarokat.
2017. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát konkrétan parfümmel még nem próbálkoztam, de van itthon intenzív illatú rovarriasztóm. Abban citromfű, borsmenta, eukaliptusz, levendula van - ez alapján amivel próbálkoznék: Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca
2017. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szabóméhészet válasza:
49%

na ne ez már tényleg vicc :))))) mármint maga a kérdés :)))) 66 kaptár méhem van,frissen borotválkozva,munka közben 5-6 sört benyomva arcvédő használata nélkül nem támadnak meg,nem csipnek meg a méheim,majd téged biztosan a plázában kilóméteres parfümszagban fognak megenni :DDDD


komolyan egy kabaré ez a gyakorikérdések oldal,hülyék gyülekezete :DDDDDD

2017. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves legutóbbi válaszoló!

Mielőtt megítélnél egy tisztes családanyát, aki egyszerűen csak ápolt szeret lenni, engedd meg, hogy leírjak néhány dolgot.

1. Vannak bizonyos kémiai anyagok, amelyek befolyásolják a darazsak, méhek, egyéb rovarok viselkedését. Tudom, mert biológia- kémia szakos tanár vagyok.

2. A parfümök tételes összetevői többnyire nem nyilvánosak. Nem lehet a dobozon lévő felsorolásból kideríteni, mi, hogyan hat a rovarokra .

3. Már többen panaszkodtak, hogy bizonyos parfümök odacsalogatták a darazsakat.

4. Egyszer megcsípett a német darázs nevű faj egyik tagja, bokától térdig bedagadt a lábam. Az orvos szerint egy következő csípésnél a tünetek erőteljesebbek lehetnek, akár meg is fulladhatok megfelelő ellátás hiányában.

5. Egész nyáron adrenalin injekcióval a táskámban kell mászkálnom.

Nos, ez az ami miatt olyan kipróbált parfümöt keresek, amely nem tetszik a darazsaknak. Eddig nyaranta nem használtam semmit, csak illatmentes kozmetikumokat..

Ne ítélj, hogy ne ítéltess...

2017. márc. 27. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem idióta kérdés. Velem is történt olyan nyáron, hogy Bruno Banani parfümmel voltam befújva és odaszállt elém egy darázs. Mielőtt bárki megítélne - két fújás volt rajtam összesen. Szépen arrébb mentem, de a darázs követett. Megint arrébb mentem, tisztes távolságba, nem hadonásztam, csak nyugodtan elsétáltam. Mégis fogta magát és addig követett amíg meg nem tudott csípni.


Mivel a minőségi parfümök különféle természetben előforduló illatanyagot tartalmaznak, ezért léteznek olyan összetevők, amelyek a rovarokból különféle reakciókat válthatnak ki!!


Kérdező: én mindenképpen valamilyen citrusos parfümmel próbálkoznék, semmiképp sem édessel, vagy virágossal. Érdekes módon nekem a Light Blue-ra nem jöttek a bogarak.

2017. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!