Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen techinkával feditek el...

Milyen techinkával feditek el a szem alatti lila foltot/ karikákat?

Figyelt kérdés
Régóta lila a szemem alatt és zavar. Hogyan vigyem fel a az alapozót és a korrektort valami tipp? Esetleg házi praktika?

2017. márc. 27. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Piros rúzs, az ugye a kékeslila komplementer színe, semlegesíti, majd rá a bőrszínű korrektor, de tökéletes fedésű legyen. Pl. Maybelline fit me! vagy ha van pénzed, akkor NARS radiant creamy, illetve a MAC pro longwear, ezek a legjobbak (nekem)
2017. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 27. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Vannak ilyen color correcting paletták (nem tudom mi ennek a szép magyar neve), én ebből szoktam a második oszlop középső barack színét összekeverni a citromsárgával és előszőr ezt kenem fel. Ettől kevésbé lila, majd erre megy rá simán az alapozó és végül ha kell még a korrektor is. Többfélét láttam DM-ben, Rossmannban ezekből a palettákból, amiben van hasonló barack vagy citromsárga szín olyan kell, mert azok fedik el a lilás foltokat. Nagyon házi patika nekem nem jött be, próbáltam többféle alapozót meg korrektort is, de ha el is fedi sok kellett belőle és gyakran beleült a pici ráncokba (primerrel is). Aztán először a Catrice palettát használtam ( [link] ez egész jó volt és 1.000-1.200 Ft körül szokott lenni pár hónapig elég is, nem kell sokat használni belőle. Kicsit kísérletezni kell vele hogy melyik paletta ami neked a legjobb (krémmánián utána lehet nézni), de nekem ez bevállt a lila foltok ellen.

2017. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
2017. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Van a youtubon sok kontúr direkt ehhez is. En konturral ugyeskedem.:)
2017. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A piros rúzs tényleg beválik! + én még amolyan "megelőző folyamatkén" rakok egy kihűlt zöld tea filtert és máris kevesebb vakolat kell rá. Persze ez csak akkor lehetséges, ha van 5 perced rá.
2017. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Kék-lilát a sárga-narancssárga üti, nem tudom ki írta a pirosat de hogy lenne egy olyan szín komplementere ami közvetlenül mellette van a színkörön?
2017. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Egy sminkes írta, köszi a lepontozást. Ez a piros rúzs a legegyszerűbb módja, olyat szinte mindenki tart otthon. Nem hiszem, hogy a kérdezőnek többszínű korrektorpalettája lenne otthon, különben arról kérdezett volna, hová vigye a különböző színeket.
2017. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

És ha a pirosból vesszük az árnyalatokat lefelé, akkor narancs és sárga következik. Nem a színskálát kell vizsgálgatni, lebutítva ez a legegyszerűbb megoldás. Iskoláskorodból rémlik a piros-kék ceruza, vagy még nem jártok ott a tananyaggal?

De kérdező, vegyél egy kontúrpalettát, azon vannak a sárga korrektorok, kend a szemed alá, aztán rá a bőrszíneddel meggegyezőt, a piros pattanásokra zöld korrektort tegyék, majd rá a bőrszínűt. De a szemed alá folyékony korrektort tegyél, mert a szilárdabb kiemeli a ráncokat, a pattanásfoltokra pedig szilárdabbat, az jobban fed, és tartósabb.

Na, szerinted ezzel fog vacakolni a kérdező?

2017. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz!
2017. márc. 28. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!