Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit jelent az, hogy egy...

Mit jelent az, hogy egy alapozó "drogériás vonalon" jó?

Figyelt kérdés
Sok fórumon olvastam már, hogy valamilyen sminktermék főleg alapozó "drogériás vonalon" jó, de miért milyen "vonal" van még? Ezeket hol lehet beszerezni, milyen árban? Valóban magasabb szint, jobb minőség?
2017. márc. 27. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A drogeriakban olcsobb,rosszabb minosegu termekeket arulnak(persze,ez nem mindig igaz).A luxus markakat nem talalod meg a drogeriakban,altalaban rendelni lehet oket oldalakrol vagy muller es sephoraban(nincs Magyarorszagon) lehet megvasarolni.Szerintem a drogerias sminkekkel sincs semmi baj,valamelyik jobban megeri mint a draga.
2017. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magasabb árkategóriás, designer sminkek pl chanel, dior stb. Douglasban, Müllerben kaphatóak. Bár azok is drogériák, de általában amikor drogériás sminkekről beszélnek akkor inkább a dm-ben és rossmanban kapható dolgokról van szó.
2017. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja értem, igen azt tudom, hogy Douglesben Müllerben van nagyobb választék, kevésbé mainstream márkákkal, de pont ezért nem értettem, mert ugye azok is drogériák...és gondolkodtam, hogy akkor mi lehet még? Ok márkabolt, és esetleg patika?
2017. márc. 27. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, márkabolt is van 1-2, pl Pupa
2017. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Külföldi youtubereknél vannak ilyen videók, hogy drugstore vs highend. A highend alapozók sokkal drágábbak, de erősebb fedésük van, tovább fent maradnak, stb. Pl: MAC, Chanel, Estée Lauder, LANCOME, Armani. A drogériás vonalon jó alapozó közepes, enyhén erős fedéssel bírnak, de az átlag drogériás alapozók inkább gyenge és közepes között mozognak.

Beszerezni márka boltban lehet, ez Magyarországon leszűkül Budapestre. Rendelni lehet a márka oldaláról, vagy beautybay-ről.

2017. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!