Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan magyar parfümös...

Van olyan magyar parfümös oldal, ahol különböző paraméterek szerint lehet parfümöt keresni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt illatjegyre, tartósságra...

2017. márc. 31. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

kremmania.hu


Itt parfümökről is rengeteg vélemény van

2017. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs, de ezek elég egyszerű dolgok ahhoz, hogy meg lehessen próbálkozni akár a fragrantica.com + google fordító kombinációval. Az illatjegyekhez vannak képek, a tartósság számmal van, szerintem nagyjából érthető angoltudás nélkül is.
2017. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fragrantica.com utána krémmániás vélemények, majd rendelés.

De ha leírod milyen illatjegyeket részesítenél előnyben a parfümnél, akkor tudok neked segíteni. :)

2017. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#3, nagyon köszönöm, de időről-időre rámjön, hogy valami új illatra vágyok, azért gondoltam valami ilyesmi oldalra, hogy épp az aktuális hangulatomhoz tudjak keresgélni.


Viszont ha már így felajánlottad a segítségedet...a burberry brit rhythmhez tudnál valami nagyon hasonló illatot ajánlani? Roppantul tetszik, csak kicsit érzek benne valami férfias vonalat. Bár mindenki mondja a környezetemben, hogy kifejezetten női illat, semmi férfiasság, de valahogy mégis...nem tudom felszabadultan viselni. Pedig annyira tetszik. Nem tudom melyik illatjegye miatt lehet.

2017. ápr. 1. 07:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán a levendula miatt.

Cacharel Noa-t ajánlom.

2017. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem, izgalmas illatjegyei vannak, és jókat írnak róla. A tömjénre amúgyis rá vagyok hangolódva mostanában parfümileg, a kávé pedig egészen új dolog számomra illatalkotóban. Megillatozom ha parfümös felé járok. Köszönöm szépen
2017. ápr. 2. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!