Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon, , vad" lenne ez a...

Nagyon, , vad" lenne ez a fülbevaló egy 11 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Szeretnék az unokahugomnak a szulinapjara egy fulbevalot venni, mert most lett meg a negy honap, tehat most kezdte cserelgetni oket, es a lovak szerelmese! De nemtudom, hogy nem lenne-e fura ez a fulbevalo neki, mert nem az a vadoc tipus...szerintetek?

2017. ápr. 10. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
A linket persze lehagytam... [link]
2017. ápr. 10. 17:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyszarvúval nincs baj, de az a csillagos rész, ami a fül mögött van, hát.. szerintem kicsit sem néz ki jól. Egy 11 éves lányon meg pláne nem tudnám elképzelni.
2017. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép es biztos örülne neki
2017. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jópofa, ha nem is minden napra de 11 évesen még teljesen jó.
2017. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha túl nagy egy ilyen is jópofa [link]
2017. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most a kinezetet hagyjuk, de en egy kislanynak nem adnek bizsut. Aztan begyullad a ful, egy eletre femerzekeny lesz... vagy orvosi fem, vagy ezust legyen.
2017. ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alkalmanként viselhető. Viszont az ilyen fülbevalók nem minden fülre jók és nagyon kényelmetlenek.

Én is vettem már csak más állattal, többen próbáltuk rám lett egyedül jó de úgy is nyomott.


Szerintem válassz egyszerűbbet.

2017. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!