Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hova fújjam a parfümöt, hogy...

Hova fújjam a parfümöt, hogy lehessen is érezni?

Figyelt kérdés
Akár egy litert is magamra fújhatok, akkor se lehet rajtam érezni. Mások meg elmennek mellettem, és utána még 10 percig az ő illatuk terjeng a levegőben. Hogy csinálják?
2010. máj. 13. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
én nyakra és hajba szoktam fújni
2010. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nyugi a saját parfümük illatát ők se érzik.

Hajadra is fújj egypicit.Ott sokáig megmarad az illat

2010. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Sz@r a parfümöd.
2010. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindegy,hogy milyen a parfümöd.Vannak elég rossz minőségűek amit kifújsz és max.fél óra múlva már nem lehet érezni...Olyat vegyél amin Eau de Parfüm felírat van.
2010. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
te mondod, hogy nem érezni rajtad a parfümöt, vagy mások? mert ha te, akkor az nem jelent semmit, ugyanis az orrod megszokja pár másodperc után az illatot és em fogod érezni, más meg elfog ájulni, amiko rmelletted megy el, a túl erős szag miatt :D vigyázz ezzel
2010. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem jó parfümöt használsz. akiken érzed, nekik olyan van, ami 10 ezer fölött kezdődik, ennyi a titok. azokból meg egy liter sem kell, épp csak 1-1 fújás a fül mögé és szerintem sokkal gazdaságosabb is így. ég és föld a különbség valami olcsóbb parfüm meg egy igazi között.
2010. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dekoltázs,nyak,csukló.
2010. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!