Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kaptam egy 3 az 1ben korrektor...

Kaptam egy 3 az 1ben korrektort. Van benne citromsárga, narancssárga és zöld is. Melyiket mire kell használni? (És hogyan? )

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

citromsárga narancssárga és zöld KORREKTOR??? Én olyanról még nem hallottam. Nem szemhéjfestékre gondoltál? Szerintem a hármat egyszerre használd, szép átmenetesre, valahogy így:


[link]

(olyan színeket nem találtam, de a technika ugyanaz.)

2010. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy csak hozzáértők írjanak!
2010. máj. 13. 20:02
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és a további félreértések elkerülése végett a sárgák "bőrszínűen sárgák", csak a hozzájuk illő legközelebbi színt írtam le.
2010. máj. 13. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sárga úgy tudom, hogy szem alá, a karikákra.

Zöld assszem valami pattanásra való (mármint ha jól emlékszem, leszárítja), de hogy az ne legyen zavaró, leszokás fedni a narancssárgával. Én így emlékszem, remélem, tudtam segíteni :)

15/L

2010. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szia! a zöld korrektor arra jó, hogy kompenzáld vele a piros pattanások színét, mivel komplementer színek, ezt kell először használni, hogy elfedd a durvább hibákat, utána bőrszínű korrektorral feded le, hogy ne zöld foltos legyen a bőröd :D
2010. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 13. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Én sejtem milyet kaptál,Essence márkájú nem? Én is láttam a boltban tegnap. Amúgy ha az, amire gondolok, akkor rá van írva a hátuljára, hogy the green is for... meg ilyesmik. Ha nem tudsz angolul, akkor írd be ide, és lefordítjuk:D
2010. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem is ilyenem van.

A citromsárga a szem alatti karikákra van,a zöld az a pattanásokra,a narancssárgát nem tudom,mert azt nem használlom :)

2010. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Gondolom a zöld olyan halvány almazöld, a "citromsárga" kissé vaníliás, a "narancs" pedig bézs(bőrszínű).

Ez egy jobbfajta kompakt korrektor(bár ez márkától is függ), nem pedig szemfesték :)


Így használd:


Zöld: segít a piros szín közömbösítésében. Hajszálértágulatok, bőrpír esetén érdemes használni. Illetve piros pattanásokra. És jól mondták, a zöld a piros komplementer színe.


Bézs, bőrszínű (narancsos): ez a bőr színéhez legjobban illő színárnyalat, a hegek, pattanások eltüntetésére alkalmas. Ezt viheted fel a zöld fölé is, vékonyan.


Sárga (citrom): a szem alatti sötét karikák, pigmentfoltok eltüntetésére alkalmas. Vékony rétegben kell felvinni, ellenkező esetben beül a szem alatti ráncokba, és csak kihangsúlyozzuk amit el szerettünk volna tüntetni.

(Ha túl sok került fel és sietni kell gyorsan nedves szivacsot ráütögetve lehet tompítani a hatáson).


Remélem jól írtam és nem kevertem össze semmit így késő este. :)

2010. máj. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt leírják h melyik színt mire használd.

2010. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!