Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kozmetikus vállal csak...

A kozmetikus vállal csak sinkelést? (Bővebben)

Figyelt kérdés
El szeretnék menni kozmetikushoz mert még nem tudok olyan jól sminkelni. De még soha nem voltam. Hogy működik ez? Időpont egyeztetéskor kell mondani hogy egy hétköznapi sminket szeretnék? Nem fog furán nézni rám amiért ezt "nem tudom megcsinálni magamnak"?

2017. ápr. 17. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog furán nézni. Sőt, biztosan örül neki, hogy ha szeret sminkelni és ezzel viszonylag könnyen bevételt kap. Ugyanakkor azt tanácsolnám inkább, hogy ha egy-egy barátosnőd vagy anyukád nem tud ebben segíteni, akkor jelentkezz a "Budapesti Sminkiskola" egyik rövidke képzésére :) Sokat nem ér, de megtanulod sminkelni magadat :)

Jó munkát hozzá!

2017. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem fog furán nézni,elvégre bele tartozik a munkakörébe.Én februárban voltam keringő véget 2x is.Úgy voltam vele,h inkább profira bízom,fontos alkalom.Hozzá tartozik,h magamnak nem tudom szépen,viszont másnak igen.Illetve "ledobja" a bőröm,hámlik,csúnya.Nagyon kedves volt,beszélgettünk közbe.Gyönyörű sminket kaptam,és tartós is volt.Ennél könnyeben nem tud pénzt keresni.
2017. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha már sminkelni szeretnél megtanulni, akkor érdemesebb lenne elmenni kifejezetten sminkeshez aki sokkal jobban benne van ebben a témában és mindennapos nála az ilyen :)
2017. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!