Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elaludhattam az industrialom...

Elaludhattam az industrialom és elég érzékeny a felső lyuk, fáj érintésre és kicsit be van dagadva. Mivel segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

Már több, mint 5 hónapos, semmi problémám nem volt vele. Tegnap előtt elaludhattam, vagy nem tudom egyszerűen felkeltem és fájt. Nem múlt el. Kezeltem a rákapott folyadékkal, de szerintem nem megyek vele sokra.

Ötletek esetleg?


2017. ápr. 18. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
En rendszeresen elalszom az egy eves helixemet. Viszont par ora alatt elmulik a fajdalom. A tied nincs begyulladva?
2017. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahj, de lehetséges. Erre nem is gondoltam. Köszi! :)

Elkezdem kezelni, remélem elmúlik.

2017. ápr. 18. 13:49
 3/6 anonim válasza:

Ne haragudj, de mi az az "industrial" meg "helix"? :D


Tündéül beszéltetek?

2017. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez klingoni nyelv. :D

Amúgy,

helix: [link]


industrial: [link]

2017. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Áh, s lőn világosság :D



Nagyon jól néznek ki, bár lehet nem szeretnétek engem, mert mindig játszogatnék vele :)

(Persze csak ha tudnám, hogy nem fáj éppen)

2017. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ritkán fáj. :D

Nekem 95%-ban semmi gondom nem volt vele, az első 2napot kivéve.

Ritkán belekapok, még ritkábban beleakad valami és akkor nem kellemes, de meg lehet szokni vele az életet és játszadozni is lehet vele, bár én nem nagyon szoktam az enyémmel. :"D

2017. júl. 20. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!