Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fessem ki magam ha van...

Hogyan fessem ki magam ha van egy ilyenem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én alapvetően nem sminkelek, semmit sem használok szempillaspirált és alapozót sem.

Egyszerűen nincs hozzá kedvem a hétköznapokban.


Viszont amikor sminkelek akkor jöhet akármilyen extrém ötlet, bármilyen feltűnő smink is.

Sőt inkább valami hangsúlyos, mint szolíd.


Van egy ilyen szemfestékpalettám, nagyon tetszik és a színei is szépek a kezemre kenve. Nekem a kék-kicsi lilás van.

[link]

[link]


De fogalmam sincs hogyan kellene szépen felvinni milyen sminket csináljak vele... pedig már jó ideje itt áll, csak kellene használni.


TUDNÁTOK NEKEM KÉPEKET MUTATNI (LINKELNI) HOGY MILYEN SMINKET CSINÁLJAK?

Köszönöm szépen.


2010. máj. 14. 01:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Kérlek, ezen a pár képen még gyorsan fussatok át itt a csaj bemutatja milyen felkenve, a fenti képeken nem látszik, hogy csillogós.


[link]

2010. máj. 14. 02:05
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha kattintasz az előbb linkelt oldalon a képekre akkor kinagyítja és szépen látszik :))
2010. máj. 14. 02:08
 3/5 anonim válasza:

[link]

Innen a bal legfelső a legszebb, és nem nehéz sztem megcsinálni.1. Korrektor a szemed alá a hibák elfedésére, 2. szemceruza, alsó és felső pillasort is szépen húzd ki vele, utána picit satírozd el. 3. Ezután jöhet valamelyik szín az általad bemásolt palettából( mindegyik szép, amelyik legjobban megy a ruhádhoz és a hangulatodhoz, azt válaszd.), egy vékony ecsettel vidd fel.( A fekete rétegre vékonyabban.) 4.Használj egy jó hosszítós szempillaspirált( amit Reese Witherspoon reklámoz az Avonban pl., nekem az van, hihetetlenül jó és tartós, olyan mintha műszempillám lenne :) )


[link]

Ezt is úgy csináld mint az előzőt, bár ez kissé visszafogottabb és egyszerűbb is. :)

2010. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindkettőt ki fogom próbálni :))

puszi

2010. máj. 15. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
én sminkeléshez mindenképpen Michelle Phan videóit ajánlom, youtubeon megtalálod. profi a csaj :)
2010. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!