Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok arról ha valakin...

Mit gondoltok arról ha valakinek csak a szemöldöke van látványosan megcsinálva?

Figyelt kérdés
Mármint ha mondjuk valakinek látványosan problémás a bőre, pattanásos stb.De a szemöldöke meg van csinálva és azon kívül semmi.Én mondjuk nem szoktam most már se korrektort sem alapozót használni de nekem a bőröm teljesen jó, nincsenek pattanásaim és szerintem csak rontanék rajta alapozóval, mert akkor már kontúrozni kéne meg highliter meg stb.Viszont 16 évesen nem is akarom magam ennyire festeni.Tehát csak a szempilláim, esetleg szemhéjtus de nagyon ritka, az állandó szájfényem meg a szemöldökömet szoktam kifesteni.Szerintetek ez így is gáz?Mert ha én meglátok egy embert akinek a szemöldöke van csak kifestve oké hogy az ő dolga meg minden de ha nincs ideje a szempillájára legalább minek festi azt ki?Nagyon irritál másokon.Ez nem egy amolyan smink bakinak számít?Mint pl az öltözködésben ha valaki nyitott vállú felsőhöz pántos melltartót vesz fel?

2017. ápr. 20. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy szolidabban megcsinált szemöldök nem kelt rossz hatást. De ez a mostanában divatos vastag,kocka szemöldök elég szarul néz ki ha ezen kívül más smink nincs rajtad (bár engem amúgy is az őrületbe kerget ez a divat de kinek mit)
2017. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nagyon elüt, akkor gáz. Akkor már egy minimális valami a szemén,száján. Én általában szempillaspiral+rúzs, ha nincs időm. Nekem a szemöldök az,amit csak akkor, ha nagyon sok időm van. De kinek mi a fontosabb. Néha kontúrozok egy picit,alapozó nélkül.

Szerintem ha másokon nem tetszik valami, akkor az rajtad se feltétlenül néz ki jól.

22 N

2017. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt jól teszed ha nam vakolod be annyira az arcod. A termèszetes szèpsèg sokkal jobb! Ès az tokmindegy mièt festi ki az arcán ha utána jól nèz ki csak ahogy te is gondolod nem jó ha tulzásba viszik!
2017. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Én ilyenre gondoltam , hogy láttam már ilyet úgy hogy a szemöldök így volt kifestve de azon kívűl semmi, és így a szemei olyan furcsán néztek ki meg az egész feje, a szemöldöke túl erőltetett hatást keltett.:

[link]

2017. ápr. 20. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Így esztétikus hatàst kelt mert ki van emelve sminkkel minden de ha csak a szemöldök lenne megcsinálva akkor elég bizar hatást kelt. 1es
2017. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!